Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
 1. 17 ’nin Kyısında (Dublaj+Altyazılı) 7.5/10

  17 ’nin Kyısında (Dublaj+Altyazılı) 7.5/1017 ’nin Kyısında (Dublaj+Altyazılı) 7.5/10

  1080p English, French, Arabic, German, Dutch

  En iyi arkadaşı Krista, ağabeyi onunla çıkmaya başladığında lise hayatı Nadine için daha da çekilmez olur. 17 yaşındaki Nadine okul yaşamını konu alan komedi bir film.
  Alternatif Konu 2 : Herkes bilir ki büyümek hiç kolay değildir. Ergenlik bunalımlarındaki Nadine (Hailee Steinfeld), lise hayatından mutsuz ve umutsuz bir yaşam sürmektedir. Canından çok sevdiği ve dostu bildiği Krista (Haley Lu Richardson), kendisinin yakışıklı ve popüler erkek kardeşi Darian (Blake Jenner) ile sevgili olduğunda hayatındaki terslikler ve çekilmezlikler de zirve yapacaktır. Nadine ve kardeşi Darian arasındaki çekişmeler trajikomik ve eğlenceleri zamanları da beraberinde getirecektir. Kardeşinin ve yakın arkadaşının çıldırtıcı ilişkisi sebebiyle her zamankinden daha da yalnız hisseden Nadine, düşünceli ve anlayışlı erkek arkadaşı Erwin ’in (Hayden Szeto) beklenmedik dostluğu ile tekrar moral bulur ve hayatının aslında o kadar da berbat olmadığına dair bir umuda kapılır.
  Not: 1 Golden Globe adaylığı. 4 farklı ödül ve 19 adaylık.

  Not: Altyazılı olan filme yeni Türkçe Dublaj da eklenerek güncellendi.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      5.1   418

Background
Yorum Alanı