• HD
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
 1. Arıza

  ArızaArıza

  Spanish

  New York 1994 yıllarında hip hop müziğin popülerliği ile çalkalanıyor. Fakat New York ’un yeni valisi bu durumdan şikayetçidir. Gürültü yapan ortamların kaldırılması için harekete geçmiştir.  Bir uyuşturucu satıcısı olan genç Luke terapisti Dr. Swuires her seans için bir uyuşturucu getirir. Bunun nedeni doktorun karısı ile sorun yaşamış olmasıdır. Ondan uzaklaşmak için bir süre uyuşturucu alır. Zaman içinde luke ile doktor çok iyi arkadaş olurlar. Doktor buna istinaden gençlik yıllarındaki gibi saçını uzatır ve ona ayak uydurmaya başlar. İlginç bir komedi filmi sizleri bekliyor.

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      N/A   154

 1. 2019 Model Aslan Kral’dan Yepyeni Görseller
    9 ay Önce   705
  2019’un Aslan Kral’ından Yeni Fragman!
    10 ay Önce   253
  2019’un Aslan Kral’ından Yeni Fragman! Sevilen animasyon Aslan Kral’ın uyarlamasından yeni bir fragman seyircinin beğenisine sunuldu. Babasının öldürülmesinden sonra, genç bir aslan prensinin krallığını nasıl yönetmeyi öğrendiğini konu alan animasyon sorumluluk ve cesaret gibi önemli kavramları da vurguluyor. Sevilen animasyonun, 2019 uyarlamasının yönetmen koltuğunda Iron Man, Şef, Hızlı Yaşayanlar ve Arızalı Çiftler gibi filmlerd...
Background
Yorum Alanı