Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
 1. Bırak Kendini

  Bırak KendiniBırak Kendini

  Italian

  Tutucu bir psikolog olan Elia, ayrıldığı fakat hala sevdiği eski karısı Giovanna ile aynı binada yaşamaktadır. Yaşadığı ufak bir kaza sonucunda doktor, Elia ’ya kilo vermesi için egzersiz yapması gerektiğini söyler. Elia, gittiği spor salonunda tanıştığı spor eğitmeni Claudia ’dan yardım ister. Ancak fazlasıyla sportif ve sağlıklı olan Claudia ’nın oynadığı oyunlar, Elia ve Giovanna ’yı içinden çıkılmaz olaylar zincirinin içine sürükleyecektir.
  Not: 2 Ödül ve 2 Adaylık. Müzik:Andrea Farri

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.2   345

 1. Dwayne Johnson’lı Black Adam’dan Yeni Resim Paylaşıldı
    2 ay Önce   686
  Dwayne Johnson’lı Black Adam’dan Yeni Resim Paylaşıldı DC çizgi roman evreninden uyarlama olan Black Adam filmine ait yeni poster, resmi kanallar yolu ile yayınlandı.  Dwayne Johnson'ın başrolünü üstleneceği Black Adam'a ait yayınlanan bu dijital poster ile birlikte filmin vizyon tarihi de açıklandı.    C.C. Beck ve Otto Binder'ın yaratıcılığında oluşturulmuş olan Black Adam karakteri Shazam karakterinin şeytani ikizidir. Ancak zaman geçtikce Black...
  Bu Hafta Vizyondaki Filmler (19 Temmuz 2019)
    6 ay Önce   666
  Bu Hafta Vizyondaki Filmler (19 Temmuz 2019) 19 Temmuz 2019 haftasında 3’ü Türk yapımı toplam 9 film vizyona giriyor. Aslan Kral  Jon Favreau’dan, tamamen yeni “Aslan Kral” filmi, geleceğin kralının doğduğu, Afrika savanalarına uzanan yolculuğu konu alıyor. Babası Kral Mufasa’yı örnek alan Simba, soylu kaderinin yolundan gitmeyi seçer. Ancak, bu yavru aslanın gelişini kraliyetteki herkes sıcak  karşılamaz. Mufasa’nın kardeşi ve tahtın ön...
  Vizyondaki Filmlerde Bu Hafta (26 Nisan 2019)
    9 ay Önce   731
  Vizyondaki Filmlerde Bu Hafta (26 Nisan 2019)   26 Nisan 2019 haftasında 2’si Türk yapımı toplam 7 film vizyona giriyor.
Background
Yorum Alanı