Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
 1. Supernatural 15. Sezon  -  21. Bölüm

  Supernatural 15. sezon 21. bölüm

  1080P Türkçe Altyazı

  8.7
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

    639

  Supernatural 15. sezon 21. bölüm
 1. Supernatural

  Supernatural

  İMDb : 7 15 Sezon  -  330 Bölüm

    7   461

  Supernatural dizi izle. OYUNCULAR'ın Jared Padalecki(Sam Winchester), Jensen Ackles(Dean Winchester) oluşan sağlam kadrosu ile korku gerilim türü bir dizidir.The WB başta olmak üzere sonrasın da The CW kanalına geçmiş ve devam etmektedir dizi.8.7 IMDB puanı ile 13 Eylül 2005 de yayına girmiştir. Supernatural şuan 10. sezon da olup 38-45 dakikalık bölümler halinde yayınlanıyor. Dizi Dean Winchester ve Sam Winchester kardeşlerinin, babalarının kayıp olması ile tekrar bir araya gelip Sam'in yarı da bıraktığı avcılığa geri dönmesiyle başlar. İki kardeşin küçükken babaları ile beraberken annelerin bir varlık tarafından yakılarak öldürülmesi ile diğer insanların bu varlıktan korumak için avcılığa başlamasını konu alıyor. Avcılık yapmak istemeyen Sam normal hayatını süerdürmek uğruna babası ile tartışan Sam evi terk eder.Uzun yıllar ailesinden uzak duran Sam eğitim sürecini bitirmiş Jessica ile yeni bir hayat kurmaya karar vermiştir.Mezun olacağı gece uzun zamandır göremediği abisi 'Dean' gelir babasının kayıp olduğunu söyler ve yardım ister. Sam babasını bulmak için son bir kez abisinin yardımına gider. Babasını arayışları netice vermeyince Dean ona yeniden avcılığa dönmesi için teşvik eder fakat Sam kabul etmez. Aynı gece Sam eve dönünce, nişanlısı Jessica'nın annesi gibi tavana yapıştığını görür. Müdahale etmesine fırsat kalmadan Jessica'nın alevler içinde kalarak ölmesine tanık olur. Bunun üzerine Sam, hem insanları bu gibi yaratıklardan kurtarmak için hem de annesini ve nişanlısını öldüren yaratığı bulup yok etmek için yeniden avcılık yapmaya başlar. Dizi, kardeşlerin insanların gerçekte varolmadığını zannettiği birçok tür yaratık, hayalet, şeytan vb. varlığın avcılığını yaptıkları ve bu maceralar sırasında yaşadıklarını anlatır. Dizide, Dean ve Sam arasındaki özel ilişki ön plandadır. Dean, içki ve kadın düşkünüdür. Fakat, oldukça cesur ve gururludur. Kardeşi Sam'e ona olan bağlılığı etkilenmemizi sağlar. Dean eğlenceli, klasik rock hayranı ve hiçbir şeyden korkmayan biri gibi görünsede onun da korktuğu ama saklamayı tercih ettiği şeyleri vardır ve Sam bu yüzden çok zorlanır. Sam ise merhametli, zeki birisidir. 
  •  Durum: Final Yapmış
  •  Orjinal Adı: Supernatural
  •  Bölüm Süresi: 44 Dakika
Background
TÜMÜNÜ SEÇ
TÜMÜNÜ KALDIR
TÜMÜNÜ SEÇ
TÜMÜNÜ KALDIR
TÜMÜNÜ SEÇ
TÜMÜNÜ KALDIR
TÜMÜNÜ SEÇ
TÜMÜNÜ KALDIR
TÜMÜNÜ SEÇ
TÜMÜNÜ KALDIR
TÜMÜNÜ SEÇ
TÜMÜNÜ KALDIR
TÜMÜNÜ SEÇ
TÜMÜNÜ KALDIR
TÜMÜNÜ SEÇ
TÜMÜNÜ KALDIR
TÜMÜNÜ SEÇ
TÜMÜNÜ KALDIR
TÜMÜNÜ SEÇ
TÜMÜNÜ KALDIR
TÜMÜNÜ SEÇ
TÜMÜNÜ KALDIR
TÜMÜNÜ SEÇ
TÜMÜNÜ KALDIR
TÜMÜNÜ SEÇ
TÜMÜNÜ KALDIR
TÜMÜNÜ SEÇ
TÜMÜNÜ KALDIR
TÜMÜNÜ SEÇ
TÜMÜNÜ KALDIR
TÜMÜNÜ SEÇ
TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Hasselia 20 Kasım 2020 23:00:24
  -- Yazının Bu kısmı spoiler içermektedir. Görmek için tıklayınız. --

  Hayatımın en güzel yolculuğuydu. Ailenin sadece kan bağıyla olmadığını. Bir meleğin, özellikle şeytanın bile aileden sayılacağı,özlenecegini beraber gördük. Gözlerim kan çanağına döndü yine de uyumadım bekledim. Yetmedi üzerine sevdiğim karakterleri aldılar. İyi olan herkesi alıp kötüleri burnumuzun dibine soktular. Final bölümünde de en sevdiğim karakteri aldılar. Ağlaya ağlaya bir hal oldum. Dean istediği gibi av sırasında hayatını kaybetti. Sam ise normal bir hayat yaşadı. Finalde artık cennette beraberlerdi ve sonsuza kadar! Kardeşler bir daha ayrılmayacaklar ve dinlenme sırası onlarda. Mutlu olun ve dünyada yaşayamadığınız huzur içinde güzel anılarınız olsun bebeklerim benim. Sizi çok seviyorumm. 15 yıl boyunca verdiginiz emeklere ve oyunculuğa minnettarım.