YORUMLARINIZ BİZİM İÇİN DEĞERLİDİR. LÜTFEN YORUM YAPMAYI UNUTMAYINIZ.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
 1. Bu Dünyanın Dışında – 720p Türkçe Düblaj + Türkçe Altyazı İzle

  Bu Dünyanın Dışında – 720p Türkçe Düblaj + Türkçe Altyazı İzleBu Dünyanın Dışında – 720p Türkçe Düblaj + Türkçe Altyazı İzle

  720P Multi Dil

  Mars ’ta insan kolonisi düzenlemek için yola meydana çıkan bir uzay mekiğindeki astronotlardan biri olan Sarah Elliot, Mars ’a iniş yaptıktan derhal sonra bir erkek çocuğu dünyaya getirip hayatını kaybeder. Ekipteki diğer kişiler göre büyütülen Gardner Elliot ,16 yaşına geldiğinde yalnızca 14 bilim adamını tanıyan, dünyaya dair okudukları açık havada hiçbir bilgisi olmayan lakin son derece akıllı ve meraklı bir genç haline gelmiştir. Dünyaya geri gönderilen Gardner, burada büyük bir kültür şoku yaşar. Yapılan tıbbi testlerde bünyesinin dünya atmosferine yerinde olmadığı saptama edilir lakin Gardner, NASA ’nın kendisine devir ettiği yerden kaçarak internette tanıştığı ve dünyada tanıdığı tek kişi olan genç kız Tulsa ile dünyayı ve kendi insani duygularını keşfedeceği bir yolculuğa çıkar.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.4   977

Background
Bu Filmlere Göz Attınız Mı?
Yorum Alanı