YORUMLARINIZ BİZİM İÇİN DEĞERLİDİR. LÜTFEN YORUM YAPMAYI UNUTMAYINIZ.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
 1. Kafa Kesici – Cutterhead 2018 – 1080p Full HD Gerilim Filmi İzle

  Kafa Kesici – Cutterhead 2018 – 1080p Full HD Gerilim Filmi İzleKafa Kesici – Cutterhead 2018 – 1080p Full HD Gerilim Filmi İzle

  1080P Türkçe Altyazı

  Kophenhagen'deki metro büyük bir metro projesidir ve Avrupa çapında büyük ilgi görmüştür. Bu proje başlatılmadan önce proje hakkında ayrıntılı belgeler talep edildi. Rie adında bir belgesel film yapımcısı daha sonra proje bitmeden bu belgeseli yapmak için yeraltına gider ve projede çalışan kişilerle çekim yapmaya başlar. Bununla birlikte, teknik bir kusur nedeniyle hayal edilemez bir durum oluştuğundan ve makinelerden biri alev aldığından kısa bir süre geçti. Alarm çaldıktan sonra metro projesi tahliye olmaya başlar, ancak Rie Ivo ve Bharan adlı iki kişi tarafından esir tutulur. Şimdi yüzlerce metreyi yeraltına hapsolmuş bu üç kişi oksijen ve sudaki düşüşe karşı şiddetli savaşlara başladı. Megafilmizle.Net İyi Seyirler Diler.
  6.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      6.1   933

Background
Yorum Alanı