1. L’amica geniale

  L’amica geniale

  4 Sezon  -   13 Bölüm

  L'amica geniale 1080p Kalite izle. 2010 yılında başlayan romanda iki genç kızın serüvenlerini, çekişme, kıskançlık ve sırlarla dolu dostluklarını zorluklarla geçen büyüme sürecini ve en önemlisi varoluş serüvenini ele alıyor. Elena'yı 60’lı yaşlarında çocukluk arkadaşı Lila’nın oğlu telefon ile arar. İki hafta öncesinden annesinin ortadan kaybolduğunu, polis haricin de herkese gittiğini ama onu bulamadığını söyler. Elena, Lila’nın geçmişte de ortadan kaybolmak istediğini ona birçok kez söylediğinden dolayı, bunun bilinçli bir eylem olduğunu düşünür. Sonraki zamanda da Lila ortaya çıkmayınca Elena Greco, biraz da kızgınlık ile bilgisayarının başına oturur ve 1950’de ilkokulun ilk yıllarında her zaman Lila adını verdiği Raffaella Cerullo’yla tanıştığı günlere geri dönerek, aklında kaldığı kadarıyla bütün öykülerini ayrıntısıyla yazmaya başlar. Elena, hem en yakın arkadaşı hem en kötü düşmanı Lila’nın gizemini anlatmaya çalışır. Tehlikeli ve büyüleyici Napoli’nin fakir bir mahallesinde geçecek olan unutulmaz dostluk hikayesinde, fazlasıyla akıllı ve duyarlı iki genç kız, Elena ile Lila, boğucu erkek egemen kültür, duyarsız, buyurgan aileleri ve yoksunluklar karşısında birbirlerinde teselli bulur. Ancak bu iki sıra dışı arkadaş büyüdükçe, onlara dayatılan değerleri kabule yanaşmayacak, büyük fedakarlıklar da gerektirse, birer kadın olarak tutkularını yaşamak ve yaratıcı olmak için ellerinden geleni yapacaktır
  L’amica geniale 9.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  9.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

    358

  •  Durum: Final Yapmış
  •  Tür: Dram
  •  Orjinal Adı: L'amica geniale
  •  Bölüm Süresi: 50 Dakika
Background
Yorum Alanı 3 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    ssss 1 Nisan 2020 16:11:53

  Lütfen 2. sezonu da ekleyin…

 2. avatar
    hazal gaye 7 Mayıs 2020 20:43:30

  lütfen 2.sezonu da ekleyin

 3. avatar
    Odak 8 Mayıs 2020 01:52:11

  2.sezon yükleyin lütfenn

SON YORUMLAR

Günümüzde insanların en çok tercih ettiği şeyler arasında Film ve Dizi izlemek geliyor. Tatil sezonunun'da başlaması ile insanlar vakit geçirmek için Film ve Dizi izlemeyi tercih ediyor çoğunlukla. Ülkemiz'de daha çok Yerli Film izlemeyi tercih eden bir kitle bulunuyor. Bu insanlar gerek yeşilçam, gerek günümüz yerli filmlerini bir hayli sevdikleri aşikar. İnsanlar için izledikleri Film ve Dizilerin kalitesi çok önemlidir. Genellikle Full HD Film izlemeyi tercih ettikleri için güvenilir ve kaliteli sitelere yönelmek isterler. HD Film İzleme keyfini ister evde Tv'de, İsterseniz Cep Telefonların'da yaşayarak sanki sinemadaymış hissi alırsınız. Bu yüz'den harika ve büyük bir keyif alırsınız. Günümüzde çok kaliteli filmler yapılmakta olup Hollywood filmleri en çok ilgi gören filmlerdendir. Üstün teknoloji ile insanlara film izleme keyfini o anda yaşıyormuş gibi hissettiren bu sektör, mükemmeliyetin tek adresi diyebiliriz.

Megafilmizle.Net adresin'de yerli filmlere Full HD kalitesin'de ulaşabilir, telif hakkı olmayan 2019 yerli filmleri kesintisiz olarak sitemiz'den reklamsız ve hızlı bir şekil'de izleyebilirsiniz. Tabiki sadece yerli filmler değil, yabancı film izlemenizde mümkün. Sizler için ilk önceliğimiz son vizyona girmiş 2019 yapımı Filmlere yer vermek oluyor. Bu Yüz'den Türkçe Düblaj ve Türkçe Altyazı 1080p kalitesin'de Full HD Yerli ve Yabancı Film izleyebilirsiniz. Bilindiği gibi online Film ve Dizi izleme sitelerinin büyük bir kısmında daha çok para kazanmak amacıyla pop-up, film üstü, film altı ve film öncesi gibi reklamlara yer verilmektedir. Bu da izleyicileri rahatsız eden olumsuz bir faktörlerin en başın'da gelir. Öyle ki pop-up reklamların bulunduğu internet siteleri diğer film ya da dizi sitelerine göre çok daha yavaş çalışırlar. Daha siteye ilk girişte donma ya da kasma problemi ile karşı karşıya gelmeniz en büyük olasılıklar'dan biridir. En iyi ve en popüler Film İzleme Sitemiz'de kesinlikle izleyicileri rahatsız edici reklamlara yer verilmemektedir.

Reklamlar olması gerektiği alanlar da yer alır. Bizim sitemiz üzerinden Yerli Film İzle seçeneklerini kullanarak, Yerli Film İzlemek'de mümkündür. Full HD Film İzle seçeneklerine sahip olan web platformların'da çok fazla reklam olmaması kadar kullanıcı odaklı bir ara yüze sahip olunması da oldukça önemli olacaktır. İzleyici odaklı platformlar kolaylıkla kullanabilirler. Sadece tek bir film için birden fazla kalite seçeneklerine yer verilmiştir. Tek bir sayfa üzerinden her türlü işlemi gerçekleştirmek mümkündür. Peki popüler ve kaliteli film yada dizi izleme sitelerine nasıl ulaşılmaktadır? HD Film İzleme sitelerine ulaşım sağlamak için Google Arama Motoru üzerinden Film İzle yazarak arama yapmanız yeterli olacaktır. İyi sitelerde çok büyük bir emek söz konusudur. Bu nedenle de her daim en çok ziyaret edilen siteler listesinde ilk sırada yer almaktayız.

Film İzle