Komedi ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR
Komedi
The Cabin with Bert Kreischer
FULL HD İZLE
The Cabin with Bert Kreischer   
The Cabin with Bert Kreischer izle Türkçe altyazı 2020. Bert Kreischer, kendi hayal dünyasında manyakça yaşadığı bir kulübesine gidiyor ve dünyanın en komik serüvenleri seyircilerle buluşuyor. 
 • IMDb 7.0
 • 40
 • 0
Emily in Paris
FULL HD İZLE
Emily in Paris   
Emily in Paris izle Türkçe altyazı 2020. Midwest'den genç bir Amerikalı kadın, Paris'teki bir pazarlama şirketi tarafından onlara bir Amerikan bakış açısı sağlamak için işe alındı.Emily in Paris, 2 Ekim 2020 tarihinde Netflix'te prömiyeri yapılan, Darren Star tarafından yaratılan bir Amerikan komedi-drama web televizyon dizisidir. Dizi, bir iş fırsatı için Paris'e taşınan ve kültür çatışması yaşayan Midwest'ten Amerikalı bir kadın olan Emily rolünde Lily Collins tarafından yönetiliyor. Aynı zamanda Ashley Park, Filipin Leroy-Beaulieu, Lucas Bravo, Samuel Arnold, Camille Razat ve Bruno Gouery.Komedi dizisi izle 2020 yapımı diziay sitesiyle.
 • IMDb 7.8
 • 76
 • 0
DAVE
FULL HD İZLE
DAVE   
Dave izle Türkçe altyazı 2020. Genç bir rap hayranı olan Dave, bu dünyaya atılıp en iyisi olma emin adımlarla gidebilmek için arkadaşlarının desteğini bekler. Dave Burd, geleceğin en iyi rapçilerden olacağından emin olan nevrotik bir gençtir. Kendisinin iyi bir rapçi olacağından kuşkusu yokken arkadaşlarını da onu desteklemeleri için zorlar.Dave, 4 Mart 2020'de FXX'te gösterime giren, başlık karakterini oynayan rapçi / komedyen Lil Dicky ve Jeff Schaffer tarafından ortak olarak yaratılan bir Amerikan komedi televizyon dizisidir. Kevin Hart ve Greg Mottola, dizinin yapım ekibinin bir parçasını oluşturuyor.Komedi dizileri izle için doğru adrestesiniz. Dave dizisi, rap müziğin yükseldiği günümüzde sizi hem güldürecek hem de eğlendirecek.
 • IMDb 8.4
 • 86
 • 0
PEN15
FULL HD İZLE
PEN15   
PEN15 izle Türkçe altyazı 2019. 7. sınıfa başlayan ergen bir kızın kendinden büyüklerine ya da okulun popüler çocuklarına bakarak onların kötü davranışlarına özenmesini konu edinen komedi dizisi.PEN15, 8 Şubat 2019'da Hulu'da prömiyeri yapılan Maya Erskine, Anna Konkle ve Sam Zvibleman tarafından yaratılan Amerikan alaycı komedi web televizyon dizisidir. Dizide, Zvibleman, Andy Samberg, Akiva Schaffer, Jorma Taccone, Becky Sloviter, Marc Provissiero, Brooke Pobjoy, Debbie Liebling ve Gabe Liedman ile birlikte yönetici yapımcı olarak da görev yapan Erskine ve Konkle rol alıyor. Mayıs 2019'da Hulu, diziyi on dört bölümlük ikinci sezon için yeniledi ve ilk yarısı 18 Eylül 2020'de yayınlandı.Anna Kone ve Maya Ishii-Peters, 7. sınıfa başlarken her şeyi birlikte yapmak isteyen en iyi arkadaşlar. Anna, sevgilisi Alex'in dikkatini çekmeye çalışırken Maya, okuldaki en sevimli iki çocuk olan Brandt ve Dustin'in ona aşık olduklarına inanmaya yönlendirilir. Maya, Brandt ve Dustin'in ona zalimce bir oyun oynadığını öğrenip ona "UGIS" (Okuldaki En Çirkin Kız) adını verdikten sonra, Maya ağabeyini kendisine nasıl ayağa kalkacağını öğretmesi için ikna eder. Sylvanian Families oyuncaklarıyla oynamanın onları çocuksu yaptığını öğrendikten sonra, Miranda'nın garajında ​​bira içip kırbaç yapan havalı çocuklar, Miranda ve arkadaşlarıyla uyum sağlamaya karar verirler. Maya, mastürbasyonu keşfeder ve Anna, Maya'nın onu terk ettiğine inanırken onun hayatını kontrol etmeye başlamasına izin verir. Bu sırada Maya'nın annesi, merhum büyükbabası Ojiichan'ın onu her zaman izlediğini ve Maya'nın yeni keşfettiği eğlenceden utanmasına neden olduğunu söyler. Maya ve Anna, sonbahar konseri için sırasıyla okul bandında ve koroda solo yarışıyor. Anna, solosunu kazanır ve Alex'in dikkatini çekmeyi umarken, Maya, komşusu ve rakibi Sam'den doğaçlama bir solo öğrenmeyi üstlenir, böylece turnesinden eve gelip performansını izlemeye gelen müzisyen babasını etkileyebilir. . Bu arada Anna, Brendan adında tuhaf ama iyi niyetli bir çocuk olan ilk erkek arkadaşına kavuşuyor olabilir. Anna ve Maya, yanlışlıkla Heather'ın tangasına düştüklerinde popüler kız Heather ve annesiyle birlikte bir kamu hizmeti defilesinde sahne alırlar. Maya geri vermek istemediğini anlayana kadar tangayı okula takmaya başlarlar. Spice Girls temalı bir okul projesi için pratik yaparken Maya, dibs'i Posh Spice olmaya çağırır, ancak ırkı nedeniyle yapamayacağı söylenir. Diğer kızlar daha sonra Maya'ya daha çok ırkçı alaylar fırlatmaya başlarken, Anna da itibarından çok korkarak yardım etmeye başlar. Anna ve Maya, AIM adlarını alır ve Maya, Maya'ya sandığından daha yakın olabilecek gizemli bir adamla cilveli bir arkadaşlık kurduğu bir bekar sohbet odasına girer. Bu sırada Anna ve Brendan, yeni ilişkilerine fiziksel unsurlar eklemeye çalışır. Maya tam da başka bir kızla çıkmaya başladığında rakibi Sam'e karşı hisleri olabileceğini fark eder. Anna ve Maya, bir arkadaşlarının...
 • IMDb 7.9
 • 68
 • 0
Julie and the Phantoms
FULL HD İZLE
Julie and the Phantoms   
Julie and the Phantoms izle Türkçe altyazı. Julie, müziğe ve hayata olan tutkusunu 25 yıldır ölmüş olan yüksek fikirli genç erkeklerin (The Phantoms) yardımıyla bulan genç bir kızdır. Julie de onların asla olamayacakları bir grup olmalarına yardım ediyor.Julie e os Fantasmas (İngilizce adı: Julie and the Phantoms), mikser ve yardımcı yapımcı Nickelodeon Brazil ile ortaklaşa Rede Bandeirantes'in çocuklara yönelik bir Brezilya televizyon dizisidir. Gösteri, Brezilyalı bir kanal olan Rede Bandeirantes'te 17 Ekim 2011'den 4 Mayıs 2012'ye kadar yayınlandı. Gösteri ayrıca 2011 ve 29 Nisan 2012 tarihleri ​​arasında Nickelodeon'da yayınlandı ve sezon iki farklı aşamaya ayrıldı: birincisi 2011'de ve ikincisi bir sonraki yıl gösterildi. Gösteriyi Paula Knudsen, Tiago Mello Fabio Danesi, Ricardo Tiezzi, Cassio Koshikumo, Daniela Garuti, Marcelo Montenegro, Mariana Verissimo, Rodrigo Castilho ve Dani Garuti; Luca Paiva Mello ve Michel Tikhomiroff'un genel yönetiminde Luís Pinheiro, Marcela Lordy, Luíza Campos ve Julia Jordão tarafından yönetildi. Prodüksiyon Roberto Martha, Michel Tikhomiroff, Tiago Mello, Juliana Capelini ve João Daniel Tikhomiroff tarafından yönetildi. Mariana Lessa ana karakter Julie'yi canlandırdı. Hikaye, üç hayaletle tanıştıktan sonraki hayatı hakkındadır: sırasıyla Bruno Sigrist, Fabio Rabello ve Marcelo Ferrari'nin canlandırdığı Daniel, Felix ve Martim. Dizide Julie, hayaletlerle bir grup kurar ve kentinde düzenli olarak konser vermeye başlar. Serinin açılış teması, Rouge grubunun baş vokalisti Lu Andrade tarafından canlandırılan "Julie". Şarkı, müzik prodüksiyonundan sorumlu Rick Bonadio'nun sahibi olduğu Midas Müzik tarafından 30 Nisan 2012'de yayınlanan bir CD'ye dahil edildi. Brezilya'daki Band Band performansı sırasında Rouge, ağ standartlarına göre iyi kabul edilen ve eleştirmenler tarafından iyi karşılanan bir dizin olan yaklaşık 3 medya puanından oluşan bir izleyici kitlesine ulaştı. Gösteri, "en iyi çocuk programı" kategorisinde bir APCA Ödülü kazandı ve Çocukların Seçimi Ödülleri (Arjantin baskısı), My Nick Ödülleri ve Çocuk Emmy Ödülleri'ne aday gösterildi.Aile dizileri izle diziay 2020 yapımı diziler.
 • IMDb 8.5
 • 72
 • 0
Robbie
FULL HD İZLE
Robbie   
Robbie izle Türkçe altyazı 2020. Basketbol koçu olarak görev yapan Robbie, babasının bıraktığı yerden devam etmek isteyip, onun gölgesinde kalmadan daha büyük başarılar elde etmek istiyor.Robbie, Rory Scovel, Stuart Jenkins, Scott Moran ve Anthony King tarafından yaratılan bir Amerikan komedi televizyon dizisidir. Dizi 7 Mayıs 2020'de Comedy Central'da yayınlandı ve ilk sezonunun tamamı Comedy Central’ın YouTube kanalında, uygulamasında, web sitesinde ve prömiyerinin hemen ardından talep üzerine yayınlandı.Komedi dizisi izle Diziay farkıyla.
 • IMDb 6.5
 • 75
 • 0
Great Pretender
FULL HD İZLE
Great Pretender   
Great Pretender izle Türkçe altyazı 2020. Japon bir dolandırıcı, bir Fransız rakibiyle yolları kesişir ve en çılgın hayallerinin ötesinde komplolara ve dolandırıcılıklara karışır.Makoto Edamura, daha büyük şeyler peşinde koşan küçük çaplı bir Japon dolandırıcı. Hasta annesinin tıbbi faturalarını ödemek için iyi bir iş bulmayı umarak, dolandırıcılık yaptığını bilmediği bir şirkette çalışmaya başlar ve karıştığı için tutuklanır ve hapse atılır. Tutuklanması ve babasının suçlu geçmişinin damgalanması nedeniyle şartlı tahliye edildikten sonra dürüst bir iş bulamayınca, onun yerine dolandırıcı olmaya karar verir. Onu kandırmak için başarısız bir girişimden sonra Laurent'in ortağı olur. Adını telaffuz etmekte güçlük çeken Laurent tarafından "Edamame" lakaplı.Laurent Thierry, İkna yeteneği ve hızlı zekasıyla tanınan uzman bir Fransız dolandırıcı. Centilmen bir hırsız olarak hareket ediyor, yalnızca topluma olumsuz etkisi olan zengin, yozlaşmış insanları hedef alıyor. Dolandırıcılığı, hedeflerini suistimallerini açığa çıkarmak için kullanırken, hedeflerinin kurbanı olanların dürüst ve mutlu bir hayat yaşamalarına yardımcı oluyor. Kurbanlarına karşı acımasız olsa da, yoldaşlarına ve arkadaşlarına bir aile gibi davranır. Çapkın bir doğası var ve tanınmış bir playboy.Wit Studio tarafından üretilen, Hiro Kaburagi tarafından yönetilen ve Ryota Kosawa tarafından yazılan orijinal bir Japon suç komedi anime televizyon dizisidir. Dizi, 8 Temmuz 2020'de Fuji TV'nin + Ultra anime programlama bloğunda yayınlandı. Japonya'daki Netflix'teki ilk televizyon yayınından önce 2 Haziran 2020'de bir yayın aldı. Dizi 20 Ağustos 2020'de Netflix'te yayınlandı.Anime dizisi izle Diziay farkıyla.
 • IMDb 8.0
 • 119
 • 0
Star Trek Lower Decks
FULL HD İZLE
Star Trek Lower Decks   
Star Trek Lower Decks izle Türkçe altyazı 2020. Star Trek Lower Decks izle Türkçe dublaj. Cerritos filosu mürettebatının geçirdikleri olağanüstü komiklik derecesinde olayları canlandıran anime dizisi.U.S.S. Cerritos filosu mürettebatı, Yıldızların en önemsiz ekibidir. Başlarına en gereksiz ve komik şeyler gelmektedir.Bu makale, animasyon komedi televizyon dizisi hakkındadır. Star Trek: The Next Generation bölümü için bkz. Lower Decks. Star Trek: Lower Decks, Mike McMahan tarafından CBS All Access için geliştirilmiş bir Amerikan yetişkin animasyonlu web televizyon dizisidir. Yapımcı Alex Kurtzman'ın yönettiği Star Trek serisinin genişlemesinin bir parçası. Bu, Tam Erişim için oluşturulan ilk animasyon dizisi ve 1973–74 dizisi Star Trek: The Animated Series'den bu yana ilk animasyonlu Star Trek serisidir. Alt Güverte, U.S.S.'nin destek ekibini takip ediyor. 2380 yılında Cerritos. McMahan dizinin başrol oyuncusu olarak görev yapıyor. Tawny Newsome, Jack Quaid, Noël Wells ve Eugene Cordero, Cerritos'un "alt güverte" mürettebat üyelerini seslendirirken, Dawnn Lewis, Jerry O'Connell, Fred Tatasciore ve Gillian Vigman da dizi için sesler sağlıyor. Kurtzman'ın franchise'ı genişletmesi Haziran 2018'de başladı ve McMahan, Tam Erişim tarafından iki sezonluk sipariş verildiği Ekim ayında Lower Decks'e getirildi. Animasyon stüdyosu Titmouse, dizinin ana kadrosunun Temmuz 2019'da duyurulduğu Şubat ayına kadar dizi üzerinde çalışmaya başladı. İlk iki sezonun prodüksiyonu, COVID-19 salgını nedeniyle Mart 2020'ye kadar uzaktan gerçekleşecek hale geldi. Star Trek: Lower Decks'ın ilk sezonu 6 Ağustos 2020'de gösterime girdi ve 10 bölümden oluşacak.Animasyon dizisi izle Diziay keyfiyle.
 • IMDb 5.4
 • 154
 • 0
Frayed
FULL HD İZLE
Frayed   
Frayed, ABC TV ve Sky UK'de yayınlanan Avustralya ve İngiliz televizyon komedi dram dizisidir. Prömiyeri 26 Eylül 2019'da Birleşik Krallık'ta ve 16 Ekim 2019'da Avustralya'da yapıldı. [1] Dizi, aynı zamanda içinde rol alan Avustralyalı komedyen Sarah Kendall tarafından yaratıldı ve yazıldı. [2] [3] Yapımcılığını Nicole O'Donohue, yönetmenliğini ise Shaun Wilson ve Jennifer Leacey yapıyor. [4] [5]
 • IMDb 7.4
 • 141
 • 0
Mythic Quest: Raven’s Banquet
FULL HD İZLE
Mythic Quest: Raven’s Banquet   
Bilgisayar oyunlarının başlarında gelen Mythic Quest adlı vidoe oyununun nasıl, ne şartlarda, kimler tarafından yapıldığnı bir belgesel dizisi şeklinde ekranlara taşıyan apple dizisi.
 • IMDb 7.0
 • 191
 • 0
Space Force
FULL HD İZLE
Space Force   
Steve Carrel, The Office ile başrol oynayıp ünlenen bir oyuncu olmakla beraber Space Force dizisinde başrol oynamaktadır. Steve Carrel'ın başrol oynadığı dizide Amerika'nın aya asker yollayıp oraya ele geçirmesini konu ediniyor. Beyaz Saray'dan gelen Ay'a Gitme görevini, Amerika Silahlı Kuvvetlerinin Uzay Bölüğü üstlenmiştir.
 • 320
 • 0
The Great
FULL HD İZLE
The Great   
Avusturya'nın güzel bir kızını alan Rus İmparator'u Peter, ll.Katarina'nın doğuşunda önemli bir rol oynamıştır.
 • IMDb 7.0
 • 343
 • 0
Valeria
FULL HD İZLE
Valeria   
Valeria adındaki genç yazar, sorunlu bir ilişki yürütmeye çalışmaktadır. Bu ilişkiyi yürütmeye çalışırken yanında aynı sorunu yaşayan 3 arkadaşı vardır. Valeria bir yandan aşk, romantizm, ilişkiler ve cinsellikle uğraşırken bir yandan da kitap yazmaktadır.
 • 317
 • 0
Upload
FULL HD İZLE
Upload   
VR sanal bellek şirketinde çalışan Nathan ve Nora beraber partiye giderler. Partiye giderken kaza geçirirler ve Nathan ölür. Nora, Nathan'ı yaşatabilmek için 2033'ün teknolojisinden faydalanıp, onu VR şirketinin sanal belleğine yükler.
 • IMDb 8.0
 • 982
 • 0
Hasmukh
FULL HD İZLE
Hasmukh   
Komedyenlerin küçük bir kasaba gösteriminde cinayetle burun buruna olmalarını konu edinen Netflix dizisi.
 • IMDb 0.0
 • 457
 • 0
#blackAF
FULL HD İZLE
#blackAF   
Barris'in başrolde olup, Joya'nın eşi olduğu komedi dizisi, dış dünyada doğru olmamasına rağmen özentilik ve herkesin yaptığı şeyi doğru olarak kavrayan insanların halini ekranlara yansıtır.
 • 441
 • 0
Brews Brothers
FULL HD İZLE
Brews Brothers   
İki kardeşin ortaklığını konu edinen komedi dizisi, Netflix yapımı olup 2020 yılında yayına sunuldu. İki kardeşin ortak işlettiği bira fabrikasında ikisinin farklı bira yapımı tekniği vardır. Karakterleri çok tuhaf olan bu kardeşler birbirlerini tamamlamak yerine, ikisini toplasan bir adam etmez derecesinde tuhaflar.
 • 421
 • 0
Aşk 101
FULL HD İZLE
Aşk 101   
1990'ların Türkiyesinde yaşayan liseli genç asiler, okulun genç öğretmeni okuldan gitmesin diye okula gelen genç basketbol koçuna aşık ettirmeye çalışırlar. Bunun için bir operasyon başlatıp, bu operasyona Aşk 101 derler.
 • 910
 • 0
The Big Show Show
FULL HD İZLE
The Big Show Show   
Smackdownd'da dövüşçü olup, şampiyonluklar yaşayan ve birçok kişi tarafından tanınan Big Show -Paul Wight-, dizide başrol oynuyor. Kızları ile monoton ve eğlenceli bir hayat yaşamasını konu edinen dizi, Big Show'un kızları ile iletişimini güçlendirmeye çalışmasına da değiniyor.
 • IMDb 7.8
 • 492
 • 0
Feel Good
FULL HD İZLE
Feel Good   
Bunların yanı sıra aile ilişkileri de pek yolunda değildir. George ise Mae ile tanıştığı güne kadar kendisini heteroseksüel olarak tanıyan bir kadındır. Mae ve George tanıştıktan sonra birbirlerinin hayatında önemli değişikliklere yol açarlar
 • IMDb 7.5
 • 637
 • 0
1080P Kalitesinde Son Bölüm Komedi Dizileri İzle