Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
 1. Fakir Bir Hint Fakirinin Olağanüstü Yolculuğu – The Extraordinary Journey Of The Fakir

  Fakir Bir Hint Fakirinin Olağanüstü Yolculuğu – The Extraordinary Journey Of The FakirFakir Bir Hint Fakirinin Olağanüstü Yolculuğu – The Extraordinary Journey Of The Fakir

  720p English

  Fakir Bir Hint Fakirinin Olağanüstü Yolculuğu – The Extraordinary Journey Of The Fakir filminin konusu : Fransa yapımı olan The Extraordinary Journey Of The Fakir, aynı ismin 36 ülkede satılan bol ödüllü ve çok satan aynı adlı romanından uyarlanmıştır. Dramve komedi türündeki The Extraordinary Journey Of The Fakir adlı film, Avrupa ’nın dört bir yanına seyahat edip, tüm üçkağıtçılk hünerlerini sergileyen 38 yaşındaki Hintli Ajatashatru Oghash Rathod ’un, yaşadıklarını ele almaktadır. Başarılı kadın yönetmen Marjane Satrapi ’nin oyuncu seçimleri şu isimler Alexandra Daddario, Uma Thurman, Gemma Arterton, Barkhad Abdi,Laurent Lafitte, Seema Biswas, Abel Jafri ve Dhanush (Ajatashatru Oghash Rathod) öncelikli olmuştur..keyifli seyirler..
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.9   413

Background
Yorum Alanı