2019’un Aslan Kral’ından Yeni Fragman!

2019’un Aslan Kral’ından Yeni Fragman!

  11 Nisan 2019

  214 Okunma

Sevilen animasyon Aslan Kral’ın uyarlamasından yeni bir fragman seyircinin beğenisine sunuldu.Babasının öldürülmesinden sonra, genç bir aslan prensinin krallığını nasıl yönetmeyi öğrendiğini konu alan animasyon sorumluluk ve cesaret gibi önemli kavramları da vurguluyor. Sevilen animasyonun, 2019 uyarlamasının yönetmen koltuğunda Iron Man, Şef, Hızlı Yaşayanlar ve Arızalı Çiftler gibi filmlerd...

Sevilen animasyon Aslan Kral’ın uyarlamasından yeni bir fragman seyircinin beğenisine sunuldu.

 

Babasının öldürülmesinden sonra, genç bir aslan prensinin krallığını nasıl yönetmeyi öğrendiğini konu alan animasyon sorumluluk ve cesaret gibi önemli kavramları da vurguluyor. Sevilen animasyonun, 2019 uyarlamasının yönetmen koltuğunda Iron Man, Şef, Hızlı Yaşayanlar ve Arızalı Çiftler gibi filmlerden de tanıdğımız Jon Favreau oturuyor. Dram ve macerayı aynı anda seyircilerine yaşatmayı amaçlayan animasyonun senaristliğini ise Jeff Nathanson,  Irene Mecchi,  Jonathan Roberts ve Linda Woolverton’dan oluşan kalabalık bir ekip üstleniyor.

19 Temmuz tarihinde vizyondaki yerini alacak olan Lion King, güçlü seslendirme kadrosuyla da göz dolduruyor. Pumbaa’ya Seth Rogen; Simba’ya Donald Glover; Mufasa’ya James Earl Jones; Nala’ya Beyonce; Zazu’ya John Olive ve Sarabi’ya Alfre Woodard sesiyle hayat veriyor.

2019 yapımı Aslan Kral, en son “CG-Prodüksiyon” tekniklerini kullanarak yaratıldı, yani film canlı prodüksiyon üretim tekniklerini içeriyor. Merakla beklenen animasyon filminden yayınlanan en son fragmanı yukarıda bulabilirsiniz.

Aslan Kral’ın geçtiğimiz günlerde ilk kez yayınlanan karakter seslendirmeleri için ise buraya tıklayarak, habere ulaşabilirsiniz.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER