25. James Bond Filminin Seti Londra’ya Taşındı

25. James Bond Filminin Seti Londra’ya Taşındı

  1 Temmuz 2019

  237 Okunma

"Bond 25" için çekimler Londra'da devam ediyor.

Bond 25’dan yeni bir kamera arkası görüntüsü geldi. Yönetmen koltuğunda True Detective ve Beasts of No Nation gibi etkileyici yapımlardan tanıdığımız Cary Fukunaga’nın yer aldığı 25. Bond filminin çekimleri Londra’da devam ediyor. Yakışıklı oyuncu Daniel Craig’i son kez James Bond olarak göreceğimiz yapımın kamera arkasından gelen karede atlı süvari alayını görüyoruz. Çekimler Buckingham Sarayı’nın yakınında gerçekleşiyor.

#Bond25 on location in London. pic.twitter.com/P0C7UoVQjf

— James Bond (@007) 30 Haziran 2019

Bond 25’ın oyuncu kadrosunda Craig’in yanı sıra önceki filmlerden tanıdığımız, Q rolündeki Ben Whishaw ve M rolündeki Ralph Fiennes, Moneypenny rolündeki Naomi Harris, Madeleine Swann rolündeki Lea Seydoux ve Quantum of Solace’da Felix Leiter rolüyle gördüğümüz Jeffrey Wright da kadroya geri dönüyor. Filmin kötü adamını canlandıracak olan, Oscar ödüllü oyuncu Rami Malek, Lashana Lynch, David Dencik, güzel oyuncu Ana De Armas, Billy Magnussen, Dali Benssalah, The Imitation Game, Penny Dreadful gibi yapımlarda izleme imkanı bulduğumuz Rory Kinnear ve Jose Alfredo Fernandez gibi oyuncular yer alıyor.

Senaryo değişikliği için, Neil Purvis ve Robert Wade’in senaryosunu yeniden yazmak üzere Scott Z. Burns görevlendirilmişti. Ayrıca filmin senaristleri arasına, Craig’in de yardımlarıyla, komedi dizisi Fleabag’in yaratıcısı Phoebe Waller-Bridge de eklendi. Filme bir kadın bakış açısı getirmesi ve kadın oyuncuları daha güçlü kılması beklenen Waller-Bridge’in de yardımıyla geliştirilen senaryo hakkındaki ayrıntılar henüz açıklanmadı.

Daha önce filmin yönetmen ve senaristliğini üstlenmesi üzerine anlaşma yapılan Danny Boyle, James Bond deneyimleri hakkında açıklama yapmış ve bu işin altından kalkamayacağı için projeden ayrıldığını belirtmişti. Film hakkında başarısız olduğunu belirten Boyle, çok sıkı çalıştıklarını ancak yapımcılarla aynı düşüncelere sahip olmadıklarını ifade etmişti.

Merakla beklenen Bond 25 filminin ülkemizdeki izleyicileriyle sinemalarda 3 Nisan 2020 tarihinde buluşması bekleniyor.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER