25. James Bond Filminin Seti Londra’ya Taşındı

25. James Bond Filminin Seti Londra’ya Taşındı

  1 Temmuz 2019

  187 Okunma

"Bond 25" için çekimler Londra'da devam ediyor.

Bond 25’dan yeni bir kamera arkası görüntüsü geldi. Yönetmen koltuğunda True Detective ve Beasts of No Nation gibi etkileyici yapımlardan tanıdığımız Cary Fukunaga’nın yer aldığı 25. Bond filminin çekimleri Londra’da devam ediyor. Yakışıklı oyuncu Daniel Craig’i son kez James Bond olarak göreceğimiz yapımın kamera arkasından gelen karede atlı süvari alayını görüyoruz. Çekimler Buckingham Sarayı’nın yakınında gerçekleşiyor.

#Bond25 on location in London. pic.twitter.com/P0C7UoVQjf

— James Bond (@007) 30 Haziran 2019

Bond 25’ın oyuncu kadrosunda Craig’in yanı sıra önceki filmlerden tanıdığımız, Q rolündeki Ben Whishaw ve M rolündeki Ralph Fiennes, Moneypenny rolündeki Naomi Harris, Madeleine Swann rolündeki Lea Seydoux ve Quantum of Solace’da Felix Leiter rolüyle gördüğümüz Jeffrey Wright da kadroya geri dönüyor. Filmin kötü adamını canlandıracak olan, Oscar ödüllü oyuncu Rami Malek, Lashana Lynch, David Dencik, güzel oyuncu Ana De Armas, Billy Magnussen, Dali Benssalah, The Imitation Game, Penny Dreadful gibi yapımlarda izleme imkanı bulduğumuz Rory Kinnear ve Jose Alfredo Fernandez gibi oyuncular yer alıyor.

Senaryo değişikliği için, Neil Purvis ve Robert Wade’in senaryosunu yeniden yazmak üzere Scott Z. Burns görevlendirilmişti. Ayrıca filmin senaristleri arasına, Craig’in de yardımlarıyla, komedi dizisi Fleabag’in yaratıcısı Phoebe Waller-Bridge de eklendi. Filme bir kadın bakış açısı getirmesi ve kadın oyuncuları daha güçlü kılması beklenen Waller-Bridge’in de yardımıyla geliştirilen senaryo hakkındaki ayrıntılar henüz açıklanmadı.

Daha önce filmin yönetmen ve senaristliğini üstlenmesi üzerine anlaşma yapılan Danny Boyle, James Bond deneyimleri hakkında açıklama yapmış ve bu işin altından kalkamayacağı için projeden ayrıldığını belirtmişti. Film hakkında başarısız olduğunu belirten Boyle, çok sıkı çalıştıklarını ancak yapımcılarla aynı düşüncelere sahip olmadıklarını ifade etmişti.

Merakla beklenen Bond 25 filminin ülkemizdeki izleyicileriyle sinemalarda 3 Nisan 2020 tarihinde buluşması bekleniyor.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle