72.Cannes Film Festivali’nde Dünya Prömiyerini Yapan Les Misérables’ın Amerika Haklarını Amazon Satın Aldı

72.Cannes Film Festivali’nde Dünya Prömiyerini Yapan Les Misérables’ın Amerika Haklarını Amazon Satın Aldı

  19 Mayıs 2019

  519 Okunma

72. Cannes Film Festivali’nde dikkat çekeceği öngörülen ve beklenildiği gibi de olan Les Misérables’ın Amerika haklarını Amazon satın aldı. Beğeni kazanan film için, bugüne kadar Fransızca bir filmin Amerika hakları için yapılan en büyük anlaşmalardan birine imza atıldı.   Bu yıl 72.si düzenlenen Cannes Film Festivali’nin başlaması ile birlikte bu yıla damga vuracak filmler de gün yüzüne çıkmay...

72. Cannes Film Festivali’nde dikkat çekeceği öngörülen ve beklenildiği gibi de olan Les Misérables’ın Amerika haklarını Amazon satın aldı. Beğeni kazanan film için, bugüne kadar Fransızca bir filmin Amerika hakları için yapılan en büyük anlaşmalardan birine imza atıldı.

 

Bu yıl 72.si düzenlenen Cannes Film Festivali’nin başlaması ile birlikte bu yıla damga vuracak filmler de gün yüzüne çıkmaya başladı. Şu ana kadar festivalde gösterilen filmler arasında dikkat çekmeyi başaran yapımlardan biri ise Les Misérables oldu.

 

2005 yılında Paris’te yaşanan olaylara sıkça gönderme yapan, Paris’te işçi sınıfının yaşadığı banliyö semtlerinden biri olan Montfermeil’de geçen ve bu bölgedeki güvenlik güçlerine katılan Stéphane’ın hikâyesini anlatan filmde, Stéphane ve yeni ekip arkadaşlarının bölgedeki çeteler arasında yükselen gerilimle baş etme çabası etrafında şekillenmiş bir senaryo oluşturulmuş.

 

Cannes’da gördüğü ilginin ardından bu yılın dikkat çekici yapımları arasına girmeyi başaran Les Misérables’ın Amerika sınırları içerisindeki dağıtım haklarını Amazon satın aldı. Son yıllarda sinema dünyasında da etkilisini arttırmaya yönelik alımlar yapan Amazon’un filmin haklarını satın almak için bugüne kadar Fransızca bir filmin Amerika haklarına sahip olunması için verilen en yüksek ücretini ödediği söyleniyor.

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle