72. Cannes Film Festivali’nin ‘Yönetmenlerin On Beş Günü’ Bölümüne Özel Poster Belirlendi!

72. Cannes Film Festivali’nin ‘Yönetmenlerin On Beş Günü’ Bölümüne Özel Poster Belirlendi!

  7 Nisan 2019

  236 Okunma

72.'si 14-25 Mayıs 2019 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Cannes Film Festivali’nin merakla beklenen bölümlerinden bir tanesi olan

72.’si 14-25 Mayıs 2019 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Cannes Film Festivali’nin merakla beklenen bölümlerinden bir tanesi olan “Yönetmenlerin On Beş Günü” bölümü için özel bir poster hazırlandı.

 

72. yılı heyecanla beklenen Cannes Film Festivali yaklaştıkça, festival hakkında yeni detaylar da gelmeye devam ediyor. 14-25 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan festivalde ana jüri başkanı olarak Alejandro González Iñárritu belirlenmişti. Ayrıca son olarak “Belirli Bir Bakış” bölümünün jüri başkanı ise, Nadine Labaki olarak açıklanmıştı.

 

Cannes Film Festivali kapsamında 1968 yılından bu yana düzenlenip; geleceğin yönetmenleriyle tanışmamızı ve sinema tarihindeki bağımsız filmlerle bir araya gelmemizi sağlayan “Yönetmenlerin On Beş Günü” (Director’s Fortnight) bölümü ile ilgili merak uyandıran bir detay geldi. Bu yıl 51. kez gerçekleştirilecek olan “Yönetmenlerin On Beş Günü” bölümüne özel hazırlanan poster, festival takipçileriyle paylaşıldı. Posterde uzun bir karayolu ve gökyüzünün ahengini görüyoruz. Belirli bir bölümde ise yol, bulanık ve çizgili bir hale geliyor.

 

“Yönetmenlerin On Beş Günü” bölümünde gösterilen filmleriyle üne kavuşan yönetmenler arasında; Jim Jarmusch, Martin Scorsese, Sofia Coppola ve Spike Lee gibi bugünün ünlü yönetmenleri yer alıyor.  Ayrıca 7 yıldır bölümün direktörülüğünü yapan Edouard Waintrop’un yerini de bu yıl Paolo Moretti almıştı.

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle