8 Eşsiz Sezon, Sayısız Hatıra… Game of Thrones Oyuncuları Seri Hakkındaki Görüşlerini Paylaştı!

8 Eşsiz Sezon, Sayısız Hatıra… Game of Thrones Oyuncuları Seri Hakkındaki Görüşlerini Paylaştı!

  11 Nisan 2019

  348 Okunma

Hemen hemen 2 yıl süren bekleyişin ardından, Game Of Thrones 8. ve final sezonu ile gümbür gümbür geliyor! Dizinin, 14 Nisan 2019'da ilk bölümü yayınlanacak olan final sezonu için heyecanlı bekleyiş devam ederken, serinin kamera önü ve kamera arkası ekibinin tamamından son sezonla ilgili açıklamaların bulunduğu bir

Hemen hemen 2 yıl süren bekleyişin ardından, Game Of Thrones 8. ve final sezonu ile gümbür gümbür geliyor! Dizinin, 14 Nisan 2019’da ilk bölümü yayınlanacak olan final sezonu için heyecanlı bekleyiş devam ederken, serinin kamera önü ve kamera arkası ekibinin tamamından son sezonla ilgili açıklamaların bulunduğu bir “Kadro Hatırlıyor” (Cast Remembers) videosu geldi.

 

Dizide, Jon Snow’un sevimli dostu “Samwell Tarly” karakteriyle tanıdığımız John Bradley, dizinin geldiği süreçte, televizyon ve sinema piyasasına kattıkları hakkında açıklamalarda bulundu. Bradley, Game of Thrones’un yayınlanmasının ardından çekilen dizilerin, Game of Thrones’dan örnek aldıkları birçok konu olduğunun, koşulların ve karakterlerin seçimi hakkında titiz çalışıldığında yaşanacak olan başarının Game of Thrones sayesinde somut olarak gösterildiğinin altını çizdi. Ayrıca Bradley yaptığı açıklamada, televizyon sektöründe daha önce benzer güçte ve hırsta bir dizinin çekilmediğini de belirtti.

 

Dizide Brienneli Tarth’ı canlandıran Gwendoline Christie ise dizinin final sezonu için bugüne kadarki çalışma azimlerinden çok daha fazlasını sergilediklerini, bu sezonun diğer sezonların bile üstünde bir seviyeye sahip olduğunu düşündüklerini belirtti.

 

Dizinin özel efekt yapımcısı Steve Kullback ise, sekizinci sezonda kullanılan efektlerin bugüne kadar kullanılanlardan çok daha farklı ve üst seviyede olduğunu söyledi.

 

14 Nisan’da yayınlanması planlanan HBO’nun efsane dizisi Game Of Thrones’un yayın günü yaklaştıkça sevenlerinin heyecanları da artmaya devam ediyor.

 

Videoyu yukarıdan izleyebilirsiniz!

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle