A Hidden Life’dan Yepyeni Görseller Paylaşıldı

A Hidden Life’dan Yepyeni Görseller Paylaşıldı

  20 Mayıs 2019

  525 Okunma

72. Cannes Film Festivali’nde yarışacak olan “A Hidden Life”dan geçtiğimiz günlerde paylaşılan videonun ardından, yepyeni görselleri de sinema severlerin beğenisine sunuldu. “İnce Kırmızı Hat”, “Hayat Ağacı”, “Yeni Dünya: Amerika’nın Keşfi”, “Özgürlüğün Şarkısı” ve “Aşkın İzleri” filmlerinden de hatırlayacağınız, 3 kere Oscar adaylığı kazanan, usta yönetmen Terrence Malick’in hem senaristliğin...

72. Cannes Film Festivali’nde yarışacak olan “A Hidden Life”dan geçtiğimiz günlerde paylaşılan videonun ardından, yepyeni görselleri de sinema severlerin beğenisine sunuldu.

 

“İnce Kırmızı Hat”, “Hayat Ağacı”, “Yeni Dünya: Amerika’nın Keşfi”, “Özgürlüğün Şarkısı” ve “Aşkın İzleri” filmlerinden de hatırlayacağınız, 3 kere Oscar adaylığı kazanan, usta yönetmen Terrence Malick’in hem senaristliğini hem de yönetmenliğini üstlendiği “A Hidden Life” August Diehl’in canlandırdığı, Naziler için savaşmak istemeyen Avusturyalı Franz Jägerstätter’ın hayatını konu alıyor.

Cannes Film Festivali’nde Pedro Almodovar’ın “Pain and Glory”si, Bong Joon-ho’nun “Parasite,”i ,  Marco Bellocchio’nun “The Traitor,” ı gibi filmlerle yarışacak olan “A Hidden Life”ın oyuncu kadrosunda ise August Diehl, Valerie Pachner, Matthias Schoenaerts, Jürgen Prochnow ve yakın zamanda aramızdan ayrılan Michael Nyqvist ile Bruno Ganz gibi isimler yer alıyor.

2 saat 53 dakikalık süresiyle de oldukça iddialı olan “A Hidden Life”tan paylaşılan son görselleri aşağıda bulabilirsiniz.

Filmden yayınlanan tanıtım videosunu gözünüzden kaçırdıysanız buraya tıklayarak izleyebilirsiniz. 72. Cannes Film Festivali’nin programını hatırlamak ve “A Hidden Life” ile yarışacak filmlerin tam listesini görmek için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle