American Horror Story 9. Sezon Fragmanı ve Yeni İsmi İle Karşımızda

American Horror Story 9. Sezon Fragmanı ve Yeni İsmi İle Karşımızda

  12 Nisan 2019

  228 Okunma

Sevilen psikolojik gerilim dizisi American Horror Story, 9. sezon fragmanını hayranlarının beğenisine sundu. Fragmanın yanında bir sürpriz de geldi. 9. sezonununda yeni bir isimle ekranlarda yerini alacak olan sevilen dizinin adı da AHS: 1984 olarak açıklandı. Ye, Dua Et, Sev, Glee ve Nip/Tuck gibi başarılı yapımlardan tanıdığımız Ryan Murphy’nin hem senaryosunda kalem oynattığı hem de yönetme...

Sevilen psikolojik gerilim dizisi American Horror Story, 9. sezon fragmanını hayranlarının beğenisine sundu. Fragmanın yanında bir sürpriz de geldi. 9. sezonununda yeni bir isimle ekranlarda yerini alacak olan sevilen dizinin adı da AHS: 1984 olarak açıklandı.

 

Ye, Dua Et, Sev, Glee ve Nip/Tuck gibi başarılı yapımlardan tanıdığımız Ryan Murphy’nin hem senaryosunda kalem oynattığı hem de yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin 9. sezonunda yine Emma Roberts yer alacak.

Sonbahar aylarında izleyiciyle buluşması beklenen American Horror Story 9. sezonuna, yani 1984’e, geri dönen oyunculara Emma Roberts’a, yine daha önceki sezonlarda başrolde gördüğümüz Sarah Paulson’ın da eşlik edeceği konuşulanlar arasında yer alıyor. Devam edecek aktiristler, dizinin sevenlerini heyecanlandırsa da, bir isim de sevilen gerilim dizisinde artık yer almayacağını açıkladı. American Horror Story: 1984’te yer almayacak isim ise Evan Peters.

9. sezonu için çalışmalar süren ve önümüzdeki sonbaharda FX ekranlarında hayranlarıyla buluşacak lan American Horror Story serisi 10. sezon onayını da şimdiden aldı.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle