Ankara Uluslararası Film Festivali’nde Ödüller Sahiplerini Buldu!

Ankara Uluslararası Film Festivali’nde Ödüller Sahiplerini Buldu!

  30 Nisan 2019

  537 Okunma

Bu yıl 30.su gerçekleşen Ankara Uluslararası Film Festivali’nde ödüller, gerçekleşen bir törenle sahiplerine teslim edildi. 18-28 Nisan 2019 tarihlerinde gerçekleşen Ankara Uluslarası Film Festivali, Ünsal Ünlü’nün sunuculuğundaki törenle noktalandı. CerModern’de gerçekleşen törende, festivalin çeşitli dallardaki en iyi filmleri ödül kazandı.   Törende, büyül ödülü “Güvercin Hırsızları” filmi ...

Bu yıl 30.su gerçekleşen Ankara Uluslararası Film Festivali’nde ödüller, gerçekleşen bir törenle sahiplerine teslim edildi.

 

18-28 Nisan 2019 tarihlerinde gerçekleşen Ankara Uluslarası Film Festivali, Ünsal Ünlü’nün sunuculuğundaki törenle noktalandı. CerModern’de gerçekleşen törende, festivalin çeşitli dallardaki en iyi filmleri ödül kazandı.

Törende, büyül ödülü “Güvercin Hırsızları” filmi ile Osman Nail Doğan kazandı. Festivalin gözde filmlerinden bir diğeri ise, toplamda 4 ödül kucaklayan “Görülmüştür” oldu. Kazananların tamamını aşağıdaki listemizde bulabilirsiniz.

En İyi Film: “Güvercin Hırsızları” Osman Nail Doğan

En İyi Yönetmen: Ali Vatansever “Saf”

Onat Kutlar En İyi Senaryo: Serhat Karaaslan “Görülmüştür”

Mahmut Tali Öngören En İyi İlk Film: “Nebula” Tarık Aktaş

En İyi Kadın Oyuncu: Saadet Işıl Aksoy “Saf”

En İyi Erkek Oyuncu: Berkay Ateş “Görülmüştür”

En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu: Füsun Demirel “Görülmüştür”

En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu: Bülent Çolak “Suç Unsuru”

En İyi Görüntü Yönetmeni: A. Emre Tanyıldız “Kardeşler”

En İyi Sanat Yönetmeni: Meral Efe Yurtseven, Emre Yurtseven “Kardeşler”

En İyi Özgün Müzik: Mustafa Avcı “Yuva”

Ayhan Ergürsel En İyi Kurgu: Naim Kanat “Güvercin Hırsızları”

SİYAD En İyi Film: “Görülmüştür” Serhat Karaaslan

Ulusal Belgesel Yarışması En İyi Film: “Tanrı Göçmen Çocukları Sever Mi Anne?” Rena Lusin Bitmez

Ulusal Kısa Film Yarışması En İyi Film: “Duyuyor Musun Anne?” Tuna Kaptan

Proje Desteği Ödülü: “Karanlıkta Islık Çalanlar” Pınar Yorgancıoğlu

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle