Apple TV+’ın ardından Disney+’da Yolda!

Apple TV+’ın ardından Disney+’da Yolda!

  14 Nisan 2019

  141 Okunma

Netflix’in rakipleri artıyor! Apple TV+ güçlü bir lansmanla tanıtıldıktan sonra, sinema dünyasının devlerinden Disney de modaya ayak uydurarark Disney+ dijital platformunu hayata geçiriyor. Sahip olduğu içeriklerle, hem Netflix hem de Apple TV+ için güçlü bir rakip olacağı düşünülen Disney+ piyasaya etkili bir giriş yapacak gibi görünüyor. Marvel, National Geographic, Pixar gibi içerikleri sat...

Netflix’in rakipleri artıyor! Apple TV+ güçlü bir lansmanla tanıtıldıktan sonra, sinema dünyasının devlerinden Disney de modaya ayak uydurarark Disney+ dijital platformunu hayata geçiriyor.

 

Sahip olduğu içeriklerle, hem Netflix hem de Apple TV+ için güçlü bir rakip olacağı düşünülen Disney+ piyasaya etkili bir giriş yapacak gibi görünüyor. Marvel, National Geographic, Pixar gibi içerikleri satın almış olan Disney’in rakiplerini nasıl etkileyeceği merak konusu oldu. Diğer dijital platformlardan bir artısı daha olan Disney+, spor yayın ağı ESPN’nin de sahibi oluşuyla, bir adım daha öne geçiyor.

İçerikleriyle, sinemaseverlerin iştahını kabartan Disney+ ilk etapta Pixar’ın 18 animasyon filmini, 13 klasik animasyonu yayınlayacak. Bunlara ek olarak bütün Star Wars filmlerinin de yer alacağı dijital platformda Disney Channel’ın orijinal içerikleri ve yeni içerikler de yer alacak.

Şimdiden heyecan yaratan Disney+’ın, ABD’de 12 Kasım 2019’dan itibaren kullanılabilmesi planlanıyor, ancak Asya ve Batı Avrupa’da kullanılabilmesi 2020’yi bulacak gibi görünüyor. Globalleşme sürecinin ise, 2021’ye kadar tamamlanması planlananlar arasında…

Yapılan tanıtımdan gelen haberlere göre, Disney+’ın 12 Kasım’da Amerika’da yayına başlamasıyla ilk gösterilecek dizi The Mandalorian olacak. Ayrıca The Simpsons ilk 30 sezonunun yanında, çalışmalarına başlanan yeni bölümleriyle de ekranlarla buluşacak! Ek olarak sevilen animasyon Monster Inc. de Disney+ için dizileşecek! Saymakla bitmeyen içeriklere Marvel da yeni dizilerle katkıda bulunacak.

Türkiye’de yayına girme tarihi henüz netleşmeyen yeni dijital platform Disney+ bakalım Netflix’i tahtından indirebilecek mi? Yayına geçmesine aylar kala Apple TV+ yeni içeriklerle, bu atağı karşılayacak mı? İlerleyen günlerde göreceğiz.

Tanıtımda paylaşılan Disney+’ın arayüz fotoğrafını ise aşağıda bulabilirsiniz.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle