Ashton Kutcher’lı ‘The Ranch’ Final Yapıyor

Ashton Kutcher’lı ‘The Ranch’ Final Yapıyor

  5 Haziran 2019

  422 Okunma

Netflix imzalı komedi dizisi ‘The Ranch’ 4 sezonun ardından ekrana veda ediyor

Komedi dizisi “The Ranch” 4 sezonun ardından Netflix’e veda ediyor.

Dizinin veda haberi, başrol oyuncusu Ashton Kutcher’ın Twitter’da yaptığı paylaşımla anons edildi. Kutcher ayrıca final sezonunun 20 bölümden oluşacağını; 10 bölümlük ilk parçanın bu yıl içerisinde, geri kalan bölümlerin ise önümüzdeki yıl prömiyer yapacağını duyurdu.

Başarısız futbolculuk kariyerini ardında bırakan Colt, aile evine dönüp çiftlik işlerinin başına geçmek zorunda kalır. Colt bu süreçte ailesi, eski aşkı ve eşiyle birlikte hiç beklemediği durumlara atılacaktır. Oyuncu kadrosunda Kutcher’a Sam Elliott, Debra Winger, Elisha Cuthbert, Dax Shepard, Wilmer Valderrama, Maggie Lawson, Nancy Travis ve Martin Mull eşlik ediyor.

2016’da prömiyer yapan “The Ranch”, Don Reo ve Jim Patterson’ın imzasıyla ekrana taşındı. Netflix’in yapımcı olarak yer aldığı ilk komedi dizisi olan yapımı “Fuller House” ve “One Day at a Time” takip etmişti.

@theranchnetflix is coming to an end, but not just yet. We’re excited to bring you the final 20 episodes — 10 streaming later this year (2019) on @netflix, and then 10 more in 2020. Stay tuned! pic.twitter.com/dX9vzjHm4T

— ashton kutcher (@aplusk) 4 Haziran 2019

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER