Aslan Kral Karakterlerini Seslendiren Yıldızlarla Dolu Bir Video Yayınlandı

Aslan Kral Karakterlerini Seslendiren Yıldızlarla Dolu Bir Video Yayınlandı

  5 Temmuz 2019

  131 Okunma

Vizyona girmesine çok kısa süre kala, yeni nesil “Aslan Kral” filminden, filmin karakterleri ve onları seslendiren sanatçılardan bir video ve filmden yeni görseller yayınlandı.   19 Temmuz tarihinde vizyona girişi beklenen “Aslan Kral”; sorumluluk ve cesaret gibi önemli kavramları vurgulaması ile ailecek izlenebilecek animasyonlar arasında yer alıyor. Çocuklara güzel mesajlar veren film, büyükl...

Vizyona girmesine çok kısa süre kala, yeni nesil “Aslan Kral” filminden, filmin karakterleri ve onları seslendiren sanatçılardan bir video ve filmden yeni görseller yayınlandı.

 

19 Temmuz tarihinde vizyona girişi beklenen “Aslan Kral”; sorumluluk ve cesaret gibi önemli kavramları vurgulaması ile ailecek izlenebilecek animasyonlar arasında yer alıyor. Çocuklara güzel mesajlar veren film, büyükleri de nostaljik bir serüvene çıkarıyor.

Jon Favreau’dan, tamamen yeni teknolojilerle hazırlanmış “Aslan Kral” filmi, geleceğin kralının doğduğu Afrika savanalarına uzanan bir yolculuğu konu alıyor. Babası Kral Mufasa’yı örnek alan Simba, soylu kaderinin yolundan gitmeyi seçer. Ancak, bu yavru aslanın gelişini kraliyetteki herkes sıcak  karşılamaz. Mufasa’nın kardeşi ve tahtın önceki varisi olan Scar, kendi planlarını yapmıştır. İhanet, trajedi ve oyunla yıkıma dönüşen Pride Rock Savaşı, Simba’nın sürülmesine sebep olur. Simba, yeni birkaç arkadaşın da yardımıyla, büyümenin ve ona ait olan şeyi geri almanın yolunu bulmak zorundadır.

2019 yapımı Aslan Kral, en son “CG-Prodüksiyon” tekniklerini kullanarak yaratıldı, yani film canlı prodüksiyon üretim tekniklerini içeriyor. En son teknolojinin ürünü olan “Aslan Kral” filminde Simba’yı Donald Glover; Pumbaa’yı Seth Rogen; Kamari’yi Keegan- Michael Key; Rafiki’yi John Kani; Mufasa’yı James Earl Jones; Scar’ı Chiwetel Ejiofor; Nala’yı Beyonce; Sarabi’yi Alfre Woodard; Timon’u Billy Eichner; Zazu’yu ise John Oliver seslendiriyor. Nala ve Simba’nın gençliğine ise JD McCrary ve Shahadi Wright Joseph sesleriyle hayat veriyor.

Heyecanla beklenen “Aslan Kral”dan yayınlanan görselleri aşağıda, videoyu ise yukarda bulabilirsiniz.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle