Aslan Kral’ın Karakter Seslendirmeleri İlk Kez Yayınlandı

Aslan Kral’ın Karakter Seslendirmeleri İlk Kez Yayınlandı

  6 Nisan 2019

  295 Okunma

19 Temmuz’da yayınlanacak olan, Jon Favreau’nun yönettiği, ünlü animasyon filmi Aslan Kral’ın 2019 yapımı uyarlamasının yeni görüntüleri Çarşamba günü Las Vegas’taki CinemaCon’da yayınlandı. Filmden yayınlanan yeni görüntüler izleyicilere, filmin karakterlerinin seslendirmesi hakkında fikir verdi.   Gösterilen özel klipte; genç Simba (JD McCrary) , babası Mufasa'yı (James Earl Jones) uyandırıp ...

19 Temmuz’da yayınlanacak olan, Jon Favreau’nun yönettiği, ünlü animasyon filmi Aslan Kral’ın 2019 yapımı uyarlamasının yeni görüntüleri Çarşamba günü Las Vegas’taki CinemaCon’da yayınlandı. Filmden yayınlanan yeni görüntüler izleyicilere, filmin karakterlerinin seslendirmesi hakkında fikir verdi.

 

Gösterilen özel klipte; genç Simba (JD McCrary) , babası Mufasa’yı (James Earl Jones) uyandırıp dışarı çıkmaya çağırıyor. Bir kayanın üzerinde otururlarken Mufasa oğluna, bir gün sıranın ona geleceğini ve yeni kral olarak büyük bir sorumlulukları olacağını anlatıyor ve ekliyor; “Hepimiz yaşamın harika döngüsüne bağlıyız.”. Mufasa ve Simba’ya ek olarak bu özel gösterim sayesinde John Oliver’ın seslendirdiği Zazu karakterinin de sesi ilk kez duyulmuş oldu.

 

Yayınlanma tarihi yaklaşan filmin seslendirme kadrosunda Donald Glover Simba’yı; Beyoncé Knowles Nala’yı; Chiwetel Ejiofor Scar’ı; John Oliver Zazu’yu; Billy Eichner ve Seth Rogen Timon ve Pumba’yı seslendirecek. Filmin seslendirme kadrosuyla ilgili ilginç bir detaysa şu: Simba’nın babası Mufasa’yı, 1994 yapımı orijinal Aslan Kral’da da Mufasa’yı seslendirmiş olan James Earl Jones seslendiriyor.

 

Walt Disney Motion Picture Group Başkanı Sean Bailey, Jon ve ekibinin çıkardığı şeyin inanılmaz olduğunu düşündüklerini söyledi. 2019 yapımı Aslan Kral, en son “CG-Prodüksiyon” tekniklerini kullanarak yaratıldı, yani film canlı prodüksiyon üretim tekniklerini içeriyor.

 

19 Temmuz 2019’da Türkiye’de de vizyona girmesi beklenen Aslan Kral ile ilgili gelecek yeni gelişmeleri merakla bekliyoruz. Filmin en güncel fragmanınaysa yukarıdan ulaşabilirsiniz.

 

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle