Avengers’ın Yerini The Ultimates Alabilir!

Avengers’ın Yerini The Ultimates Alabilir!

  29 Mayıs 2019

  532 Okunma

Marvel, Marvel Sinematik Evreni üzerinde bir takım gelişme ve genişleme çalışmaları yapıyor.  Buraya kadar tamam ama maalesef henüz bu çalışmalarla ilgili ser verip sır vermeyen Marvel, ipuçlarını takip ederek kendimizce sonuçlar çıkarmamıza sebep oluyor.  HN Entertainment’ın haberine göre, Marvel'ın yeni hedefi Avengers'ın yerine yeni bir ekibi yerleştirmek olabilir. Bu ekip ise The Ultimates ...

Marvel, Marvel Sinematik Evreni üzerinde bir takım gelişme ve genişleme çalışmaları yapıyor.  Buraya kadar tamam ama maalesef henüz bu çalışmalarla ilgili ser verip sır vermeyen Marvel, ipuçlarını takip ederek kendimizce sonuçlar çıkarmamıza sebep oluyor.  HN Entertainment’ın haberine göre, Marvel’ın yeni hedefi Avengers’ın yerine yeni bir ekibi yerleştirmek olabilir. Bu ekip ise The Ultimates olabilir. 

 

——Buradan sonrası kimilerine göre Spoiler sayılabilir ! —————-

 

Avengers: Endgame’in tamamlanıp yayınlanmasının ardından Marvel Sinematik Evreni’nin üçüncü evresinin sonuna da gelinmiş oldu. Avengers’ın kemik takımı sayılan Thor, Hawkeye, Captain America, Hulk, Black Widow ve Iron Man artık Avengers ekibinde bulunmuyor. Thor’un yoluna Guardians of The Galaxy ekibiyle, Hawkeye’ın kendi dizisiyle devam edeceği geçtiğimiz aylarda açıklanmıştı. Hulk’ın geleceği hakkındaki soru işaretleri hala devam ederken Black Widow ve Iron Man evrendeki yerlerine kendilerini feda ederek veda etmişlerdi.

 

Avengers ekibinin tamamının birer birer dağılmasından sonra Marvel’ın hangi projesi ile bu boşalan yeri dolduracağı merak ediliyordu. The Eternals’ın Avengers’tan sonra boşalan yeri dolduracağı tahmin edilirken; The Ultimates ekibinde bulunan Black Panther ve Captain Marvel’ın solo filmlerinin Marvel Evreni’ne damga vurduğu hatırlandı. Böylece The Ultimates’ın Marvel ekibinin yeni gözdesi olabileceği ihtimali ortaya çıktı.

 

Kevin Feige’in gelecek Marvel planlarını Ağustos ayında düzenlenecek olan D23 Expo’da ya da Haziran’da düzenlenecek olan San Diego Comic Con’da açıklanması bekleniyor.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle