Batman’in Yönetmeni Serinin Yeni Filminin Logosunu Açıkladı

Batman’in Yönetmeni Serinin Yeni Filminin Logosunu Açıkladı

  1 Nisan 2019

  364 Okunma

Ünlü yönetmen Matt Reeves, DC Comics'in efsanevi kahramanlarından biri olan

Ünlü yönetmen Matt Reeves, DC Comics’in efsanevi kahramanlarından biri olan “The Dark Knight”, “Caped Crusader” ve en bilinen adıyla Batman’in doğum gününü kutlayan bir paylaşımın ardından yeni Batman filminin resmi logosunu da sundu.

 

Batman tutkunlarının yaklaşmakta olan yeni film hakkında en küçük detayı bile sabırsızlıkla takip ettiği şu günlerde, Reeves ilk bakışta masum bir doğum günü kutlamasına benzer tweetiyle, serinin hayranlarını adeta havalara uçurdu.

 

2021’de yayınlanması beklenen yeni Batman filmi The Batman’in senarist kadrosunda Ben Affleck, Bill Finger ve Bob Cane gibi isimler yer alırken filmin yönetmenliğini Maymunlar Cehennemi serisinden tanıdığımız yönetmen Matt Reeves üstlenecek. Filmin kadrosunda ise henüz kesinleşen bir isim yok.

 

Reeves, Twitter hesabından paylaştığı gönderide, Batman’ın ilk ikonik görüntüsü olan Dedective Comics’in 27. sayısında yayınlanan görüntüyü, yani her şeyi başlatan çizgi romanın kendi kişisel kopyasını gösteriyor. Ancak, arka plana baktığınızda daha da merak uyandırıcı bir şey göreceksiniz: Batman senaryosunun bir kopyası gibi görünen şey, odak noktasının dışında kalmış olsa da dikkatli bakıldığında, Batman çizgi roman logosunun orijinal versiyonuna benzeyen bir logo görüntüsü çiziyor.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle