Batwoman Dizisinden İlk Tanıtım

Batwoman Dizisinden İlk Tanıtım

  9 Mayıs 2019

  523 Okunma

DC'nin kült karakteri Batwoman'ın başrolde olduğu, Amerikan The CW kanalında yayınlanacak olan Batwoman  dizisine ait ilk tanıtım videosu yayınlandı.Batwoman’ın maceralarının anlatıldığı uyarlamanın yönetmenliğini ve yapımcılığını Marcos Siega üstleniyor ayrıca yapımcılıkta kendisine Greg Berlanti, Sarah Schechter, Geoff Johns ve David Nutter eşlik ediyor.   Ruby Rose’un başroldeki Batwoman k...

DC’nin kült karakteri Batwoman’ın başrolde olduğu, Amerikan The CW kanalında yayınlanacak olan Batwoman  dizisine ait ilk tanıtım videosu yayınlandı.

 

Batwoman’ın maceralarının anlatıldığı uyarlamanın yönetmenliğini ve yapımcılığını Marcos Siega üstleniyor ayrıca yapımcılıkta kendisine Greg Berlanti, Sarah Schechter, Geoff Johns ve David Nutter eşlik ediyor.

 

Ruby Rose’un başroldeki Batwoman karakterine hayat verdiği dizinin kadrosundaki diğer isimlerden bazıları ise, Camrus Johnson, Rachel Skarsten, Meagan Tandy ve Nicole Kang.

 

Karanlık Gotham sokaklarında adaleti sağlamak için Batwoman adıyla eyleme geçen Kate Kane’in maceralarının anlatıldığı Batwoman dizisinin yayın tarihi tam olarak belli olmasa da önümüzdeki aylarda yayınlanması bekleniyor.

 

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER