Behzat Ç.’den İkinci Tanıtım Videosu Geldi

Behzat Ç.’den İkinci Tanıtım Videosu Geldi

  8 Haziran 2019

  379 Okunma

Ekranlara geri dönüşü merakla beklenen “Behzat Ç”den kısa bir tanıtım videosu daha yayınlandı. Dizinin ekranlara dönüş haberini yine kısa bir video ile, Behzat’ı yani Erdal Beşikçioğlu'nu valizinden kıyafetlerini bir bir çıkarıp giyişi ile görmüştük. En son yayınlanan videoda ise; Behzat’ın yeni hayatına bir göz atıyoruz. Uzun saçlarıyla Behzat’ın yanında Hayalet'i de gördüğümüz videoda, Ercüm...

Ekranlara geri dönüşü merakla beklenen “Behzat Ç”den kısa bir tanıtım videosu daha yayınlandı.

 

Dizinin ekranlara dönüş haberini yine kısa bir video ile, Behzat’ı yani Erdal Beşikçioğlu’nu valizinden kıyafetlerini bir bir çıkarıp giyişi ile görmüştük. En son yayınlanan videoda ise; Behzat’ın yeni hayatına bir göz atıyoruz. Uzun saçlarıyla Behzat’ın yanında Hayalet’i de gördüğümüz videoda, Ercüment ile de saçlarını kazıtırken karşılaşıyoruz. Ve videonun sonunda Behzat’tan bize yine bir soru işareti kalıyor.

6 yıl ara verdikten sonra, izleyicileriyle yeniden buluşmaya hazırlanan sevilen polisiye dizisi “Behzat Ç” Blu Tv ekranlarında yer alacak! Nejat İşler, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Güven Kıraç, Eray Eserol ve Ayça Eren’in de eskisi gibi oyucu kadrosunda yer alacağı diziyle Canan Ergüder ve Ege Aydan da ekranlara geri dönüyor. Yeni yapılan açıklamada dizinin oyuncu kadrosuna Ahu Türkpençe, Kemal Burak Alper, Hüseyin Sevimli, Rıdvan Aybars Düzey, Gülşah Çomoğlu ve Kadir Çelik’in dâhil olduğu açıklandı.

Blu TV tarafından henüz net bir yayın tarihi açıklanmamış olsa da; dizinin Haziran ayı ortalarında ekranlardaki yerini alması bekleniyor. “Behzat Ç”nin tanıtım videosunu yukarıdan izleyebilirsiniz.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle