Behzat Ç.’nin Yeni Bölümlerini Bekleyenleri Heyecanlandıran Paylaşım!

Behzat Ç.’nin Yeni Bölümlerini Bekleyenleri Heyecanlandıran Paylaşım!

  31 Mart 2019

  352 Okunma

Yeni bölümleriyle geri dönecek olan efsane dizi “Behzat Ç.” nin yayınlanacağı Blu Tv’nin twitter hesabından, meraklandıran bir paylaşım yapıldı.    3 sezon boyunca Star Tv’de ekrana gelen “Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi” ve 2 filmi “Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm” ve “Behzat Ç. Ankara Yanıyor” ile gönülleri fetheden ‘Behzat Ç.’ nin hikayesi, devam ediyor. Yeni bölümleriyle internet platformu “B...

Yeni bölümleriyle geri dönecek olan efsane dizi “Behzat Ç.” nin yayınlanacağı Blu Tv’nin twitter hesabından, meraklandıran bir paylaşım yapıldı. 

 

3 sezon boyunca Star Tv’de ekrana gelen “Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi” ve 2 filmi “Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm” ve “Behzat Ç. Ankara Yanıyor” ile gönülleri fetheden ‘Behzat Ç.’ nin hikayesi, devam ediyor. Yeni bölümleriyle internet platformu “Blu Tv” de ekrana gelecek olan Behzat Ç’de Erdal Beşikçioğlu rol almaya devam edecek.

 

Dizinin yeni bölümlerinin yayınlanacağı internet platformu Blu Tv’nin sosyal medya hesabından ise, dizi hayranlarını heyecanlandıracak paylaşımlar yapıldı. İlk paylaşımda “Ankara’ya dönmeyeli ne kadar oldu?” sorusuyla birlikte eski bölümlerinden bir sahne yayınlandı. İkinci paylaşımda da “Şöyle sövmeyeli ne kadar oldu?” sorusuyla birlikte yine eski bölümlerden bir sahne yayınlandı.

 

Dizinin ilk sezonu için 9 bölüm çekileceği ve çekimlerin Haziran ayında gerçekleşeceği konuşulmaya devam ediyor.

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER