Behzat Ç.’nin Yeni Sezonu Öncesi, Beklenmedik Eksilme!

Behzat Ç.’nin Yeni Sezonu Öncesi, Beklenmedik Eksilme!

  26 Mart 2019

  428 Okunma

Bir dönemin efsane dizisi Behzat Ç., yeni bölümleriyle geri dönüyor! Ancak dizinin sevilen karakterlerinden ikisi, duyumlara göre olmayacak.   3 sezon boyunca Star Tv’de ekrana gelen “Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi” ve iki filmi “Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm” ve “Behzat Ç. Ankara Yanıyor” ile gönülleri fetheden Behzat Ç.'nin hikayesi, kaldığı yerden devam ediyor. Son olarak Çiçero filminde Bu...

Bir dönemin efsane dizisi Behzat Ç., yeni bölümleriyle geri dönüyor! Ancak dizinin sevilen karakterlerinden ikisi, duyumlara göre olmayacak.

 

3 sezon boyunca Star Tv’de ekrana gelen “Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi” ve iki filmi “Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm” ve “Behzat Ç. Ankara Yanıyor” ile gönülleri fetheden Behzat Ç.’nin hikayesi, kaldığı yerden devam ediyor. Son olarak Çiçero filminde Burcu Biricik ile başrol oynayan ve 12 Nisan’da vizyona girecek olan Kapı filminde de rol alan başarılı oyuncu Erdal Beşikçioğlu’nun Behzat Ç’ye hayat verdiği yeni diziden birçok gelişme netleşiyor!

 

İlk sezonu için 9 bölüm çekileceği söylenen dizinin, Netflix’te değil Blu Tv’de yayınlanacağı öğrenildi. Oyuncu kadrosu için çalışmalara başlanan dizinin daha önceki kadrosundan; ‘Harun’ u canlandıran Fatih Artman’ın yeni dizide olmayacağı söyleniyor. İddiaya göre Harun’un rol gereği tayini çıkmış olacak ve yerine yeni bir karakter eklenecek. Artman, son olarak “Aile Arasında” filminde ve “Vatanım Sensin” dizisinde rol almıştı.

 

İddialara göre dizi kadrosunda yer almayacak bir diğer isim ise, son olarak “Öldür Beni Sevgilim” filminde başrolü Murat Boz’la paylaşan Seda Bakan. Dizide ‘Eda’ karalterine hayat veren Seda Bakan, anne olmaya hazırlandığı için dizide yer alamayacak. Dizide ‘Ercüment Çözer’ karakteriyle efsaneleşmiş olan başarılı oyuncu Nejat İşler ile de dizide yer alması için görüşülüyor. İşler, son olarak “Kaybedenler Kulübü Yolda” filminde görünmüştü.

 

Yazar Emrah Serbes’in aynı adlı romanlarından uyarlanan diziyi senarist Ercan Mehmet Erdem yeniden yazmaya başladı. Eski ekibi bir araya getirmek için harekete geçen başarılı yönetmen Serdar Akar’ın yöneteceği dizinin çekimlerine Haziran ayında başlanması planlanıyor.

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER