Beklenen Film The Lodge’dan Yeni Bir Afiş Paylaşıldı

Beklenen Film The Lodge’dan Yeni Bir Afiş Paylaşıldı

  10 Mayıs 2019

  503 Okunma

Prömiyerini Ocak ayında Sundance Film Festivali’nde yapan korku filmi “The Lodge”, 2019’un en merakla beklenen filmleri arasında yerini alıyor. Yönetmen koltuğunda “Goodnight Mommy” isimli yapımdan tanıdığımız Severin Fiala ve Veronika Franz ikilisinin oturduğu filmin senaryosunda ise yine iki usta isime Sergio Casci eşlik ediyor.    “The Lodge”, evlenmeyi planlayan Grace, Richard ve Richard’ı...

Prömiyerini Ocak ayında Sundance Film Festivali’nde yapan korku filmi “The Lodge”, 2019’un en merakla beklenen filmleri arasında yerini alıyor.

 

Yönetmen koltuğunda “Goodnight Mommy” isimli yapımdan tanıdığımız Severin Fiala ve Veronika Franz ikilisinin oturduğu filmin senaryosunda ise yine iki usta isime Sergio Casci eşlik ediyor.

 “The Lodge”, evlenmeyi planlayan Grace, Richard ve Richard’ın çocuklarının etrafında şekilleniyor. Ailenin kaynaşması için hep birlikte bir dağ evine tatile gidilir. Grace ve çocuklar arasındaki ilişki iyiye gitmeye başladıkça, evin çevresinde bazı garip ve korkutucu olaylar olur. Bunun sebebi ise Grace’in karanlık geçmişinde gizlidir. Bir üvey anne senaryosundan fazlasını sunan filmin, geçtiği atmosfer Sundance Film Festivali’nin ardından oldukça övülen detaylardan biri oldu.

Merakla beklenen “The Lodge”un oyuncu kadrosunu ise Richard Armitage, Riley Keough, Alicia Silverstone, Lia McHuhg ve Katelyn Wells gibi isimler oluşturuyor.

Yurtdışında 22 Ağustos’ta vizyonda kendisine yer bulacak olan filmin, ülkemizdeki vizyon tarihi ise henüz açıklanmadı.

“The Lodge”dan yayınlanan son afişi aşağıda bulabilirsiniz.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle