Bir Onur Ünlü Dizisi: İçten Sesler Korosu Başladı!

Bir Onur Ünlü Dizisi: İçten Sesler Korosu Başladı!

  20 Mart 2019

  676 Okunma

Başarılı yönetmen Onur Ünlü, yepyeni bir web dizisi ile geri döndü! İçten Sesler Korosu Eflatun TV YouTube kanalında!   Geçtiğimiz yıl Cingöz Recai, Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok, Kırık Kalpler Bankası, Gerçek Kesit: Manyak ve Put Şeylere adlı filmleriyle festivalleri ve vizyonu dolaşan başarılı yönetmen Onur Ünlü, kısa bir sessizliğin ardından izleyenlerine yeni bir projeyle selamladı. Daha...

Başarılı yönetmen Onur Ünlü, yepyeni bir web dizisi ile geri döndü! İçten Sesler Korosu Eflatun TV YouTube kanalında!

 

Geçtiğimiz yıl Cingöz Recai, Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok, Kırık Kalpler Bankası, Gerçek Kesit: Manyak ve Put Şeylere adlı filmleriyle festivalleri ve vizyonu dolaşan başarılı yönetmen Onur Ünlü, kısa bir sessizliğin ardından izleyenlerine yeni bir projeyle selamladı. Daha önce YouTube’da yayınlanan Görünen Adam ve BluTv’de yayınlanan Dudullu Postası adlı internet dizileriyle internete göz kırpan Ünlü, yeni dizisi İçten Sesler Korosu’nu sevenleriyle buluşturdu.

 

İlk 5 bölümü, şu sıralar yeni projeler üretilen Eflatun Tv YouTube kanalı üzerinden yayınlanan İçten Sesler Korosu ile Ünlü, ikinci kez YouTube’da dizi yapmış oldu. Yapımcılığını Tn Yapım’ın üstlendiği mini dizinin bölüm süreleri ise 5-15 dakika arasında değişiyor. Senaryosunu Orkun Göntem ve Merve Göntem’in birlikte kaleme aldıkları dizinin her bir bölümü, farklı bir yönetmen tarafından çekildi.

 

Birbirinden bağımsız olan karakterlerin iç seslerine odaklanan dizide Ahmet Rıfat Şungar, Özgür Emre Yıldırım, Taner Ölmez, Melis Sezen, Ferit Kaya, Fırat Topkorur, Çiçek Dilligil, Alihan Türkdemir, Dila Danışman ve Selin Türel gibi son dönemin başarılı isimleri rol alıyor.

 

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle