Birds of Prey Setinden Fotoğraflar Gelmeye Devam Ediyor

Birds of Prey Setinden Fotoğraflar Gelmeye Devam Ediyor

  8 Nisan 2019

  246 Okunma

Merakla beklenen Birds Of Prey setinden gelen en son kareleri aşağıda görebilirsiniz. 7 Şubat 2020 tarihinde vizyonda sevenleriyle buluşacak olan Birds of Prey, Harley Quinn’in spin off’u niteliğini taşıyor. Bir çok sevilen karakterin bir araya geldiği filmde Harley Quinn, Huntress ve Black Canary,  Cassandra Cain’i korumak için bir araya geliyor.  Filmde Harley Quinn’e yine Margot Robbie haya...

Merakla beklenen Birds Of Prey setinden gelen en son kareleri aşağıda görebilirsiniz.

 

7 Şubat 2020 tarihinde vizyonda sevenleriyle buluşacak olan Birds of Prey, Harley Quinn’in spin off’u niteliğini taşıyor. Bir çok sevilen karakterin bir araya geldiği filmde Harley Quinn, Huntress ve Black Canary,  Cassandra Cain’i korumak için bir araya geliyor.  Filmde Harley Quinn’e yine Margot Robbie hayat verirken; Huntress’i Mary Elizabeth Winstead; Black Canary’e Jurnee Smollett-Bell canlandırıyor. Variety’nin haberine göre Cassandra Cain karakterine ise Ella Jay Basco can verecek. Filmin kötü adamı Black Mask rolünde ise ünlü aktör Ewan McGregor yer alacak.

Film setinden daha önce paylaşılan fotoğraflarda Joker karakterini de görür gibi olsak da, bu konuda hala bir açıklama gelmedi. Film setinden geçtiğimiz günlerde gelen fotoğrafları gözden kaçırdıysanız, buraya tıklayarak, onlara da göz atabilirsiniz.

Yönetmenliğini Cathy Yan, senaristliğini Christina Hodson ve yapımcılığını ise Margot Robbie ile birlikte Bryan Unkeless’in üstlendiği Birds of Prey 7 Şubat 2020’de beyaz perdede sevenleriyle buluşmak için hazırlanıyor. Film setinden en son kareleri aşağıda beğeninize sunuyoruz.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle