“Bizim Hikaye” Dizisine Latin Amerika Atağı!

“Bizim Hikaye” Dizisine Latin Amerika Atağı!

  26 Mart 2019

  466 Okunma

Sevilen dizi “Bizim Hikaye”, Latih Amerika’lıların gönülünü fethetti! Dizi, “Latina Turkish Awards” ödüllerinden 11 ödül kazandı!   Fox’ta ekrana gelen ve Amerikan yapımı “Shameless” dizisinin ülkemizdeki uyarlaması olan “Bizim Hikaye” ye ödül yağmuru! Hazal Kaya, Burak Deniz, Reha Özcan, Nesrin Cavadzade ve Yağız Can Konyalı gibi isimlerin rol aldığı diziye, geçtiğimiz günlerde Peru’da gerçekl...

Sevilen dizi “Bizim Hikaye”, Latih Amerika’lıların gönülünü fethetti! Dizi, “Latina Turkish Awards” ödüllerinden 11 ödül kazandı!

 

Fox’ta ekrana gelen ve Amerikan yapımı “Shameless” dizisinin ülkemizdeki uyarlaması olan “Bizim Hikaye” ye ödül yağmuru! Hazal Kaya, Burak Deniz, Reha Özcan, Nesrin Cavadzade ve Yağız Can Konyalı gibi isimlerin rol aldığı diziye, geçtiğimiz günlerde Peru’da gerçekleştirilen Latina Turkish Awards” ödül töreninde tam 11 tane ödül verildi.

 

Peru, Arjantin ve Şili’deki hayranların oylarıyla ödüllerin verildiği gecede Bizim Hikaye “En İyi Dizi” , Hazal Kaya “En İyi Kadın Oyuncu”, Hazal Kaya ile Burak Deniz “En İyi Dizi Çifti” gibi törenin iddialı ödüllerine kavuştu. Törende büyük bir başarıya imza atan dizi Arjantin, Şili, Paraguay, Meksika, Peru, Kolombiya gibi ülkelerde de yayınlanmaya başlamış ve büyük bir ilgi toplamıştı.

 

Dizinin baş karakteri ‘Filiz’e hayat veren güzel oyuncu Hazal Kaya, ödüllerin belli olmasının ardından sosyal medya hesabı üzerinden dünyanın bütün ucunda diziyi izleyen ve oy gönderen herkese teşekkürlerini sundu.

 

Büyük dramasıyla iki sezondur yayına devam eden ve başlıca rollerini Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk, Bennu Yıldırımlar, Seray Kaya ve Feyyaz Duman’ın paylaştığı “Kadın” dizisine de “En İyi Yeni Dizi” ödülü verildi.

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER