Breaking Bad’in Jesse Pinkman’lı Devam Filmi Geliyor

Breaking Bad’in Jesse Pinkman’lı Devam Filmi Geliyor

  30 Haziran 2019

  197 Okunma

2008 yılında Amerikan AMC kanalında yayınlanmaya başlayan ve kısa sürede efsaneleşen suç ve dram dizisi Breaking Bad'in devamı niteliğindeki bir film geliyor! Film, hem AMC'de hem de Netflix'te yayınlanacak. Başrollerinde Bryan Cranston (Walter White), Aaron Paul (Jesse Pinkman), Giancarlo Esposito (Gustavo Fring), Dean Norris (Hank Schrader) ve Anna Gunn (Skyler White)'ın yer aldığı 2008'den ...

2008 yılında Amerikan AMC kanalında yayınlanmaya başlayan ve kısa sürede efsaneleşen suç ve dram dizisi Breaking Bad’in devamı niteliğindeki bir film geliyor! Film, hem AMC’de hem de Netflix’te yayınlanacak.

 

Başrollerinde Bryan Cranston (Walter White), Aaron Paul (Jesse Pinkman), Giancarlo Esposito (Gustavo Fring), Dean Norris (Hank Schrader) ve Anna Gunn (Skyler White)’ın yer aldığı 2008’den 2013’e kadar süren 5 sezonluk dizi Breaking Bad’in final sezonu da seyircilerde soğuk duş etkisi yaratmıştı. Dizinin sevilen karakterlerinden olan, Aaron Paul’un canlandırdığı Jesse Pinkman’ın final sezonunda yaşananlardan sonraki özgürlük arayış sürecine odaklanacak olan filmde Walter White’o canlandıran Bryan Cranston’ın yer alıp yer almayacağıysa henüz netlik kazanmadı. Fakat Cranston, kendisine teklif geldiği takdirde bunu memnuniyetle kabul edeceğinden bahsetti ve ekledi; “…Dizi harika bir hikayeye sahip ve birçok insan hikayenin ucu açık bırakılan kısımlarının tamamlanmasını istiyor…Filmde olup olmayacağımı bilmiyorum ama oldukça heyecanlıyım çünkü Breaking Bad profesyonel hayatımın en güzel dönemiydi…Sadece küçük bir ziyaret olsa bile, dizideki insanları görmek için sabırsızlanıyorum.”

 

Breaking Bad’in senaryosunu kaleme alan Vince Gilligan, Breaking Bad’in filminin de hem senaryosunu yazacak hem de filmin yönetmeni olacak. Aaron Paul ve Bryan Cranston’ın heyecan yaratan haberi doğrular nitelikteki paylaşımlarını aşağıda görebilirsiniz.

 

Ayrıca dizinin final sezonuna ait unutulmaz para sahnesini de yukarıdan izleyebilir, Breaking Bad’in devam filmine dair heyecanınızı perçinleyebilirsiniz.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle