Brian De Palma’nın Domino’sundan İkinci Fragman Geldi

Brian De Palma’nın Domino’sundan İkinci Fragman Geldi

  19 Haziran 2019

  304 Okunma

“Yaralı Yüz”, “Görevimiz Tehlike”, “Carlito’nun Yolu”, “Dokunulmazlar” ve “Yılan Gözler” gibi unutulmaz filmlerde imzası bulunan usta yönetmen Brian De Palma’nın 2012’de çektiği “Öldüren Tutku”dan sonraki ilk filmi “Domino”dan yepyeni bir fragman sinemaseverlerin beğenisine sunuldu. Usta yönetmenin yeni filmi “Domino”nun senaryosunu “Sofinin Dünyası” filminden hatırlayacağınız Petter Skavlan k...

“Yaralı Yüz”, “Görevimiz Tehlike”, “Carlito’nun Yolu”, “Dokunulmazlar” ve “Yılan Gözler” gibi unutulmaz filmlerde imzası bulunan usta yönetmen Brian De Palma’nın 2012’de çektiği “Öldüren Tutku”dan sonraki ilk filmi “Domino”dan yepyeni bir fragman sinemaseverlerin beğenisine sunuldu.

 

Usta yönetmenin yeni filmi “Domino”nun senaryosunu “Sofinin Dünyası” filminden hatırlayacağınız Petter Skavlan kaleme alıyor. Merakla beklenen film; Kopenhaglı bir polis memurunun öldürülen ortağı için adalet arayışını konu alıyor. Katili ararken, bir meslektaşı ile birlikte kendilerini iki taraflı oynayan bir CIA ajanı ile uğraşırken bulurlar. CIA Ajanı’nın amacı ise; ikiliyi kullanarak düşmanların örgütüne ulaşmaktır. Artık polis memuru sadece adalet aramayacak, kendi hayatı için de savaşması gerekecektir.

Güçlü oyuncu kadrosuyla da dikkatleri üzerine çeken “Domino”da; “Game of Thrones”un Jaime Lannister’ı Nikolaj Coster-Waldau ve Melisandre’si Carice van Houten rol alıyor. Filmde “Game of Thrones” ikilisine Guy Pearce, Soren Malling, Paprika Steen, Nicolas Bro gibi isimler de eşlik ediyor.

İlk fragmanı yayınlanan Domino, Amerika’da 31 Mayıs’tan itibaren internet üzerinden izlenebilecek. Filmi, ülkemizde hangi platformdan ve hangi tarihte izleyebileceğimiz konusunda henüz bir bilgi bulunmuyor.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle