Bu hafta vizyona giren filmler – 1 Mart

Bu hafta vizyona giren filmler – 1 Mart

  7 Mart 2019

  370 Okunma

Bu hafta vizyona giren filmler sizler için hazırladığımız listemizde. İşte komediden aksiyona korkudan drama 1 Mart haftasında vizyona giren filmler.

Bu hafta vizyona giren filmler sizler için hazırladığımız listemizde. İşte komediden aksiyona korkudan drama 1 Mart haftasında vizyona giren filmler.

Bu hafta vizyona giren filmler

Bu hafta vizyona giren filmler

Bu hafta vizyona giren filmler sizler için hazırladığımız listemizde. İşte komediden aksiyona korkudan drama 22 Şubat haftasında vizyona giren filmler.

İşte bu hafta vizyona giren filmler

Öldür Beni Sevgilim

Vizyon tarihi 1 Mart 2019 (1s 45dk)
Yönetmen Şenol Sönmez
Oyuncular: Murat Boz, Seda Bakan, Açelya Topaloğlu
Tür Komedi, Romantik
Ülke Türkiye

Öldür Beni Sevgilim, birbirlerini öldürmeye karar veren bir çiftin hikayesini konu ediyor. Okan ile Demet, 5 yıldır evli olan bir çifttir. Ancak birlikte geçirdikleri senelere rağmen ilişkileri pek de iyi değildir. İkilinin aşkı masal gibi başlamış, büyük heyecanlarla devam etmiş ve mutlu sona ulaşmıştır. Ancak evliliğin ardından hayatları sıradanlaşmaya başladıkça, çiftin içindeki o heyecan duygusu da ölmeye başlamıştır.

5 yılın sonunda ikili adeta birbirinden bunalmış hale gelir. Farklı hayatlar isteseler de bunu dile getiremeyen ve ses çıkarmadan, içten içe birbirlerine sinir olmaya başlayan genç çift, evlilik yıldönümlerinde büyük bir yanlış anlamanın kurbanı olur. Yaşanan yanlışlık sonucunda 5 yıllık karı-koca birbirlerini öldürmeye karar verirler. Bunun için uygun yollar arayan çift, kendilerini birbirinden komik ve tehlikeli durumlar içerisinde bulur…

Şenol Sönmez’in yönetmen koltuğunda oturduğu filmde Okan karakterine Murat Boz hayat verirken, Demet’i ise Seda Bakan Canlandırıyor. Senaryosunu Murat Dişli’nin kaleme aldığı filmin kadrosunda Açelya Topaloğlu,Özgür Emre Yıldırım, Seda Güven, Yosi Mizrahi, Dilşad Şimşek ve Ali Yoğurtçuoğlu gibi isimler yer alıyor.

1 2 3 4 5

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER