Captain Marvel izledik, değerlendirdik!

Captain Marvel izledik, değerlendirdik!

  10 Mart 2019

  271 Okunma

Marvel Sinematik Evreni'nin en büyük olayı olan Ölümsüzlük Savaşı'nın ikinci ayağında birçok sürpriz bizleri bekliyor olacak. Ama öncesinde Captain Marvel ile müthiş bir yolculuğa çıkıyoruz.

Avengers: End Game için geri sayıma geçmiş durumdayız. Marvel Sinematik Evreni‘nin en büyük olayı olan Ölümsüzlük Savaşı‘nın ikinci ayağında birçok sürpriz bizleri bekliyor olacak. Ama öncesinde tarihleri geriye alıyoruz ve Captain Marvel ile müthiş bir yolculuğa çıkıyoruz.

Avengers: End Game karakter posterleri yayınlandı!

Avengers: End Game karakter posterleri yayınlandı!

Avengers: End Game karakter posterleri ile karşımıza çıktı. İşte filme dair sanat çalışması olarak yapılan birbirinden güzel Avengers: End Game karakter posterleri!

Captain Marvel izledik, değerlendirdik!

Brie Larson, Jude Law ve Samuel L. Jackson gibi ünlü isimleri kadrosunda barındıran film, en büyük Marvel etkinliği öncesinde bizlere bir hazırlık hikayesi sunmayı amaçlıyor. Carol Danvers’in çizgi roman dünyasının en güçlü süper kahramanlarından biri haline gelmesini konu alan film, geçmiş ve gelecek arasında bir köprü kurmayı hedef olarak seçiyor.

İlk Avengers filminden bile öncesine giden yapım, Bizleri Fury gibi kilit isimlerin gençlik dönemlerine sürüklüyor. Biz de ShiftDelete.Net ekibi olarak, merakla beklenen filmi ön gösterimle izledik ve sizler için değerlendirdik. İyi seyirler!

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER