Captain Marvel’in Farklı Görünmesinin Sırrı Ne?

Captain Marvel’in Farklı Görünmesinin Sırrı Ne?

  11 Nisan 2019

  171 Okunma

25 Nisan tarihinde izleyiciyle buluşacak olan Avengers: Endgame’de fiziksel olarak farklı görünen bir Captain Marvel ile karşılaşacağız. Merakla beklenen Avengers: Endgame’in yönetmeni Russo Kardeşler, yaptıkları bir röportajda Captain Marvel’in neden kendi filminde ve vizyona yeni girecek olan Avengers filminde farklı göründüğüne dair soruları yanıtladı.   Anthony ve Joe Russo karakterleri ca...

25 Nisan tarihinde izleyiciyle buluşacak olan Avengers: Endgame’de fiziksel olarak farklı görünen bir Captain Marvel ile karşılaşacağız.

 

Merakla beklenen Avengers: Endgame’in yönetmeni Russo Kardeşler, yaptıkları bir röportajda Captain Marvel’in neden kendi filminde ve vizyona yeni girecek olan Avengers filminde farklı göründüğüne dair soruları yanıtladı.

Anthony ve Joe Russo karakterleri canlandıran bütün oyunculara, kahramanlarıyla ilgili söz hakkı verdiklerini belirtti. Ünlü yönetmenler oyuncuların karakterlerine ait saç ve makyaj konusunda fikirlerini belirtebildiklerini ve kendi seçimlerini yaptıklarını da ekledi. Marvel’in ilk kadın süper kahraman filminde Captain Marvel’e hayat veren Brie Larson’ın da kendi kahramanını daha iyi tanıyıp, değiştirip, geliştirdiğini söylediler. Ayrıca tıpkı Brie Larson gibi,  Scarlett Johansson’ın da film çekimlerinde saç ve makyaj tercihlerini kendisinin belirlediğini de açıkladılar.

25 Nisan tarihinde izleyiciyle buluşmak için geri sayıma başlayan Avengers: Endgame’den sadece birkaç ay önce 8 Mart 2019 tarihinde vizyona giren Captain Marvel, yılın en iyi ikinci açılışına 403 bin seyirciyle imza atmıştı. Aynı zamanda, Marvel Cinematic Universe yapımları arasında İlk üç; Avengers: Infinity War, Avengers: Age of Ultron ve Captain America: Civil War’dan sonra Türkiye’deki en iyi dördüncü açılışa sahip olma şansını da yakalamıştı. Bu verilerle, Avengers: Endgame’in gişesi de, film kadar merak konusu oldu.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle