Charlize Theron Ve Seth Rogen’li Long Shot’tan Yeni Fragman

Charlize Theron Ve Seth Rogen’li Long Shot’tan Yeni Fragman

  8 Nisan 2019

  237 Okunma

3 Mayıs’ta izleyicisiyle buluşacak olan romatik komedi Long Shot'tan yeni bir fragman görücüye çıkarıldı. Başrollerini Charlize Theron ve Seth Rogen’in paylaştığı, Long Shot işsiz bir gazeteciyle, başkanlığa koşan güçlü bir kadının hayatlarının ikinci defa kesişmesinin öyküsünü konu alıyor. Filmde Amerika Başkanlığı için hazırlanan Charlotte Field’e Charlize Theron; özgür ruhlu, işsiz gazeteci...

3 Mayıs’ta izleyicisiyle buluşacak olan romatik komedi Long Shot’tan yeni bir fragman görücüye çıkarıldı.

 

Başrollerini Charlize Theron ve Seth Rogen’in paylaştığı, Long Shot işsiz bir gazeteciyle, başkanlığa koşan güçlü bir kadının hayatlarının ikinci defa kesişmesinin öyküsünü konu alıyor. Filmde Amerika Başkanlığı için hazırlanan Charlotte Field’e Charlize Theron; özgür ruhlu, işsiz gazeteci Fred Flarsky’e ise Seth Rogen hayat veriyor. Çok etkileyici, sofistike ve başarılı bir kadın olan Charlotte, Fred’in bakıcısı ve çocukluk aşkıdır. Charlotte’ın konuşmalarını yazması için ekibine aldığı Fred’in bu gösterişli hayata hiç alışık olması yetmezmiş gibi, ikiliyi sürpriz maceralar da beklemektedir.

Yönetmenliğini I’m Dying Up Here, Çılgın Bir Gece, Rush, Sıcak Kalpler gibi yapımlardan tanıdığımız Jonathan Levine’ın yaptığı filmin senaryosunu ise Dan Sterling ve  Liz Hannah kaleme aldı. Long Shot’ın yapımcılığını ise başrol oyuncuları Charlize Theron ve Seth Rogen üstleniyor.

Prömiyerini 9 Mart 2019’da South by Southwest Film Festivali’nde yapmasının ardından, 16 Mart 2019’da da Sun Valley Film Festivali’nde izleyicyle buluşan Long Shot, 3 Mayıs’da vizyondakini yerini alacak.

Filmden yayınlanan son fragmanı yukarda bulabilirsiniz, Long Shot’ın ilk fragmanını da henüz görmediyseniz, ona da buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle