‘Chilling Adventures of Sabrina’nın 2. Sezonundan İlk Afiş!

‘Chilling Adventures of Sabrina’nın 2. Sezonundan İlk Afiş!

  14 Mart 2019

  539 Okunma

‘Chilling Adventures of Sabrina’nın 2. sezon afişinde aşk üçgeni var!

Netflix’in hayata geçirdiği Archie Comics uyarlaması Chilling Adventures of Sabrina 2. sezon afişini görücüye çıkardı.

Roberto Aguirre-Sacasa’nın ekrana taşıdığı “Chilling Adventures of Sabrina”, Nisan’da 2. sezon bölümleriyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Dizinin yeni sezonunda başlıca rolleri Kiernan Shipka, Miranda Otto, Ross Lynch, Lucy Davis, Michelle Gomez, Chance Perdomo ve Jaz Sinclair gibi isimler paylaşırken senaryo bir kez daha Roberto Aguirre-Sacasa’nın imzasını taşıyor.

İlk sezon prömiyerini 26 Ekim’de gerçekleştiren “Chilling Adventures of Sabrina”, yarı cadı yarı insan özelliklerine sahip genç cadı Sabrina’nın sıradışı maceralarını işledi. Kendisi gibi cadı olan halalarıyla birlikte yaşayan Sabrina, sıradan bir lisede okuyan sıradan bir genç kız görünümündedir. Sabrina bir taraftan gündelik hayattaki durumları kontrol altında tutmaya çalışırken diğer taraftan da sevdiklerini hedef alan kötücül güçlere karşı savaşmak zorunda kalacaktır.

Aynı adlı çizgi romandan uyarlanan ve şimdiden 3. ve 4. sezon onaylarını alan dizinin yürütücü yapımcı kadrosunda Roberto Aguirre-Sacasa, Lee Toland Krieger, Greg Berlanti, Sarah Schechter ve Jon Goldwater gibi isimler var.

“Chilling Adventures of Sabrina”nın 2. sezonu 5 Nisan’da Netflix’te gösterime giriyor.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle