Christopher Nolan’ın Yeni Filminin Artık Bir İsmi Var. Üstelik Oyuncu Kadrosu da Hazır!

Christopher Nolan’ın Yeni Filminin Artık Bir İsmi Var. Üstelik Oyuncu Kadrosu da Hazır!

  26 Mayıs 2019

  533 Okunma

Christopher Nolan’ın event filmi olarak betimlediği; Robert Pattinson, John David Washington ve Elizabeth Debicki’nin başrolü üstlendiği açıklanan filmin ismi belli değildi. Ancak alınan son haberlere göre filmin ismi “Tenet” olacak ve oyuncu kadrosundaki diğer isimler de açıklandı.   Anlamı “ilke, inanç; bir inanç veya felsefenin temel ilkesi” olarak açıklanan “Tenet” ismine sahip olacak filmd...

Christopher Nolan’ın event filmi olarak betimlediği; Robert Pattinson, John David Washington ve Elizabeth Debicki’nin başrolü üstlendiği açıklanan filmin ismi belli değildi. Ancak alınan son haberlere göre filmin ismi “Tenet” olacak ve oyuncu kadrosundaki diğer isimler de açıklandı.

 

Anlamı “ilke, inanç; bir inanç veya felsefenin temel ilkesi” olarak açıklanan “Tenet” ismine sahip olacak filmde önceden açıklanan üç isme; Aaron Taylor-Johnson, Kenneth Branagh, Clémence Poésy, Dimple Kapadia ve Michael Caine eşlik edecek.

 

Genel hatlarıyla uluslararası bir casusluk hikâyesi olacağı bilinen filmin senaryosuna dair henüz en ufak bir detay dahi paylaşılmadı. İtalya, Estonya ve Hindistan ve dört başka ülkede çekimleri gerçekleştirilecek Tenet’in görüntü yönetmenliğini Hoyte van Hoytema üstlenecek. Filmin müziklerini ise Black Panther ile Oscar kazanan Ludwig Göransson hazırlayacak.

 

Tenet’in, 17 Temmuz 2020’de vizyona girmesi planlanıyor.

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER