Claude Lelouch İmzalı The Best Years of a Life Filminin Fragmanı Yayınlandı

Claude Lelouch İmzalı The Best Years of a Life Filminin Fragmanı Yayınlandı

  21 Mayıs 2019

  551 Okunma

Geçtiğimiz günlerde 72. Cannes Film Festivali’nde dünya prömiyerini yapan; Oscar, Altın Palmiye ve Altın Küre ödüllerini art arda toplayarak dikkatleri üzerlerine çekmeyi başarmış olan

Geçtiğimiz günlerde 72. Cannes Film Festivali’nde dünya prömiyerini yapan; Oscar, Altın Palmiye ve Altın Küre ödüllerini art arda toplayarak dikkatleri üzerlerine çekmeyi başarmış olan “A Man and A Woman”ın devam filmi olarak hazırlanan “The Best Years of a Life”a ait yeni fragman yayınlandı. 

 

Seri, “En İyi Orijinal Senaryo” ve “Yabancı Dilde En İyi Film” Oscar’ları yetmezmiş gibi üstüne bir de Altın Palmiye, Altın Küre ve BAFTA ödüllerini de kazanmayı başaran 1966 yapımı “A Man and A Woman” ve 1986’da devam filmi olarak “A Man and a Woman: 20 Years Later”dan sonra bu yıl da Anne ile Jean-Louis’in hikâyesini anlatan üçüncü filmle sinemaseverlerin karşısına çıkacak.

 

Anouk Aimée ve Jean-Louis Trintignant‘un hafızlara kazınan rollerini bir kez daha tekrarladığı “The Best Years of a Life” için bekleyiş sürerken, filmden yayınlanan yeni fragmana göre artık 80’li yaşlarında olan Anne ve Jean-Louis’in hikâyesini izleyeceğiz.

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle