Clint Eastwood Filmi The Ballad of Richard Jewell’a Kathy Bates de Dahil Oldu

Clint Eastwood Filmi The Ballad of Richard Jewell’a Kathy Bates de Dahil Oldu

  17 Haziran 2019

  340 Okunma

Yönetmenliğini Clint Eastwood'un üstleneceği

Yönetmenliğini Clint Eastwood’un üstleneceği “The Ballad of Richard Jewell” isimli biyografik filmin başrolünün kim olacağı geçtiğimiz günlerde duyurulmuştu. Şimdi ise filmin oyuncu kadrosuna yeni bir isim daha eklendiği açıklandı: Kathy Bates.

 

Yönetmen koltuğunda Clint Eastwood’un oturduğu ve senaryosu gerçek olaylara dayanan biyografik film “The Ballad of Richard Jewell”, bombalanan Olympic Park hikayesini odak noktasına alıyor. 1996 yılında yaşanan bombalanma olayında suçlu olması en çok olası görülen isim Richard Jewell olmuştu. Jewell, bilindiği üzere orada çalışan bir güvenlik görevlisiydi. Önce suçlanan ve haliyle hayatı mahvolan adam olaydan birkaç ay sonra suçsuz bulunmuştu. Hatta gerçek suçlunun Eric Robert Rudolph olduğu ortaya çıkmıştı. Oysaki Jewell, suçsuzluğu kanıtlanmış olmasına rağmen yaşanılan bu sürecin özellikle de suçlu olduğu sanılan kısa sürenin ardından, Amerikan kahramanı kimliğini ve kaybettiği sağlığını asla geri kazanamamıştı. Zavallı Jewell’ın, 2007 yılında kalp krizi sonucu hayatını kaybettiği duyurulmuştu.

 

Sam Rockwell’in de oyuncu kadrosunda yer aldığı “The Ballad of Richard Jewell” filminde Rockwell ise Jewell’in avukatı rolünde olacak. Ayrıca filmin senaryosu 1997 yılında Vanity Fair’de yayınlanan ve Marie Banner’ın kaleme aldığı bir makaleden uyarlanarak hazırlandı.

 

Fox ve Disney’in işbirliği yapmaya başladığı dönemden itibaren “The Ballad of Richard Jewell” filminin iptal edileceği düşünülmüştü ancak henüz bahsi geçen bu iptal olayı gerçekleştirilmed. Hatta filmin Warner Bros’ta yer alacağı bile söylentiler arasında bulunuyor.

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle