Cobra Kai’nin Merakla Beklenen 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Cobra Kai’nin Merakla Beklenen 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı

  10 Mart 2019

  250 Okunma

Efsanevi Karate Kid’in devamı niteliğinde olan Youtube dizisi Cobra Kai’nin merakla beklenen 2. Sezonuna ait fragman sevenlerinin beğenisine sunuldu.2. sezonu 24 Nisan tarihinde izleyicisiyle buluşacak olan Cobra Kai’nin başrollerini Karate Kid filmlerinden tanıdığımız Ralph Macchio ile William Zabka paylaşıyor. Yeni sezonda da Johnny’nin  intikam peşinde koşmaya devam ederken, Danny ise yeni...

Efsanevi Karate Kid’in devamı niteliğinde olan Youtube dizisi Cobra Kai’nin merakla beklenen 2. Sezonuna ait fragman sevenlerinin beğenisine sunuldu.

 

2. sezonu 24 Nisan tarihinde izleyicisiyle buluşacak olan Cobra Kai’nin başrollerini Karate Kid filmlerinden tanıdığımız Ralph Macchio ile William Zabka paylaşıyor. Yeni sezonda da Johnny’nin  intikam peşinde koşmaya devam ederken, Danny ise yeni dövüş okulunun heyecanıyla kendi macerasının peşinden gidiyor.

Cobra Kai’nin yönetmen koltuğunda American Pie: Reunion ve Harold and Kuman Escape From Guantanamo Bay filmlerinden tanıdığımız Jon Hurwitz ve aynı yapımlarda ona eşlik eden Hayden Schlossberg oturuyor. Dizinin senaryosunda da imzası bulunan yönetmenlerle , Warrior’s Gate, The Transporter Refueled , Taken serisi filmlerinin kalemi Robert Mark Kamen ve Hot Tub Time Machine filminden Josh Heald de birlikte çalışıyor.

Başrollerinde Ralph Macchio ve William Zabka’nın yer aldığı Cobra Tai’nin oyuncu kadrosunda Courtney Henggeler, Tanner Buchanan , Mary Mouser gibi isimler de ekranla buluşuyor.

2. sezonu 24 Nisan’da YouTube Premium üzerinden izlenebilecek olan “Cobra Kai”nin, yeni fragmanı izleyicilerinin beğenisine sunuldu.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER