Çocuklar Seçti, En İyiler Ödüllendirildi!

Çocuklar Seçti, En İyiler Ödüllendirildi!

  30 Mart 2019

  318 Okunma

Nickelodeon’un düzenlediği, 32. Çocukların Seçimi Ödülleri’nde en iyiler ödüllendirildi. Çocukların tercihiyle seçilen ödüllerde

Nickelodeon’un düzenlediği, 32. Çocukların Seçimi Ödülleri’nde en iyiler ödüllendirildi. Çocukların tercihiyle seçilen ödüllerde “En iyi Film” ödülü, Marvel filmi Avengers: Infinity War’ın oldu!

 

Geçtiğimiz günlerde Los Angeles’taki Galen Center’da 32. si düzenlenen Kids Choice Awards yani, ‘Çocukların Seçimi Ödülleri’ töreninde en iyiler, ödülleriyle buluştu. Başarılı şarkıcı DJ Khaled’in sunuculuğunu üstlendiği gecenin en büyük ödülü olan “En İyi Film” ödülünün sahibi, son Marvel yapımı Avengers: Infinity War’a verildi.

 

Animasyon dalında 3 ödül veren törende, “En İyi Animasyon Filmi” ödülü, İnanılmaz Aile 2’nin oldu. Ayrıca “En İyi Komedi Dizisi” ödülü Fuller House’ a, “En İyi Drama Dizisi” ödülü ise Riverdale’e verildi.

 

Ödüllerin tam listesi ise şu şekilde;

En İyi Film: Yenilmezler : Sonsuzluk Savaşı

En İyi Erkek Oyuncu: Noah Centineo ‘Sevdiğim Tüm Erkeklere’

En İyi Kadın Oyuncu: Joey King ‘Delidolu’

En İyi Süper Kahraman: Robert Downey Jr. ‘Yenilmezler : Sonsuzluk Savaşı’

En İyi Had Bildirici: Chris Pratt ‘Jurassic World: Yıkılmış Krallık’

En İyi Animasyon Filmi: İnanılmaz Aile 2

Animasyon Filminde En İyi Erkek Oyuncu Sesi: Adam Sandler ‘Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili’

Animasyon Filminde En İyi Kadın Oyuncu Sesi: Selena Gomez ‘Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili’

En İyi Komedi Dizisi: Fuller House

En İyi Drama Dizisi: Riverdale

En İyi Kadın TV Yıldızı: Zendaya Coleman ‘K.C. Undercover’

En İyi Erkek TV Yıldızı: Jace Norman ‘Henry Danger’

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle