Çocukların Sevgilisi Frozen 2’den Yepyeni Bir Fragman

Çocukların Sevgilisi Frozen 2’den Yepyeni Bir Fragman

  12 Haziran 2019

  116 Okunma

20 Kasım 2019’da ülkemizde vizyondaki yerini alacak olan “Karlar Ülkesi 2”den yepyeni bir fragman paylaşıldı. 2013 yapımı “Karlar Ülkesi”nde, maceracı ve iyi kalpli bir kız olan Anna ve kız kardeşi Prenses Elsa ile tanışmıştık. Anna’nın, Elsa’yı bulmak için çıktığı masalsı yolculukta, O’na, usta bir dağcı olan Kristoff, sadık Ren geyiği Sven ve diğer yol arkadaşları Olaf eşlik ediyordu. Büyüle...

20 Kasım 2019’da ülkemizde vizyondaki yerini alacak olan “Karlar Ülkesi 2”den yepyeni bir fragman paylaşıldı.

 

2013 yapımı “Karlar Ülkesi”nde, maceracı ve iyi kalpli bir kız olan Anna ve kız kardeşi Prenses Elsa ile tanışmıştık. Anna’nın, Elsa’yı bulmak için çıktığı masalsı yolculukta, O’na, usta bir dağcı olan Kristoff, sadık Ren geyiği Sven ve diğer yol arkadaşları Olaf eşlik ediyordu. Büyüleyici efektlerle süslenen Disney yapımı animasyon, dünya genelinde  1,277 milyar dolarlık hasılat yaparak tüm zamanların en çok hasılat toplayan animasyon filmi ünvanını almıştı. “Karlar Ülkesi” hala koruduğu bu ünvanı, acaba serinin ikinci filmine kaptıracak mı?

“Frozen 2”de kahramanlarımız Elsa, Anna, Kristoff ve Olaf’ı, Arendelle’den çok uzakta izleyeceğiz. Elsa suda yürümek, buzdan dev dalgalar yaratmak gibi güçlerini kullanmayı öğrenirken, Anna’da kendini başka yetenekleriyle kanıtlayacak.

Chris Buck ve Jennifer Lee’nin yönetmen koltuğunu paylaştığı filmin seslendirmesini, ilk filmdeki orijinal kadroda yer alan Kristen Bell, Idina Menzel, Josh Gad gibi isimler devam ettiriyor.

Merakla beklenen animasyon filminden yayınlanan son fragmanı yukardan izleyebilirsiniz.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle