‘Creepshow’: Stephen King Uyarlamasında Başroller Belli Oldu

‘Creepshow’: Stephen King Uyarlamasında Başroller Belli Oldu

  5 Nisan 2019

  319 Okunma

Aynı adlı korku filminden uyarlanan 'Creepshow'un oyuncu kadrosu şekilleniyor

Stephen King’in senaryosunu yazdığı aynı adlı filmden uyarlanan Creepshow, başrol oyuncularına kavuştu. Antoloji türündeki dizinin “Gray Matter” adlı bölümünde başlıca rolleri Adrienne Barbeau, Giancarlo Esposito ve Tobin Bell’in paylaşacağı açıklandı.

AMC’nin dijital platformu Shudder’da izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan “Creepshow”, “The Walking Dead”in yürütücü yapımcısı ve efsanevi makyaj sanatçısı Greg Nicotero tarafından ekrana taşınıyor. Korku türünün usta yönetmeni George A. Romero’nun filminden uyarlanan dizi, tıpkı film gibi birbirinden farklı korku hikayelerini takip edecek. Her bölümün yönetmen koltuğunda farklı bir isim görev yapacak.

Dizinin “Gray Matter” bölümü, King’in 1978 basımı “Night Shift” koleksiyonunda bulunan bir öyküden uyarlanıyor. Bölümün senaryosunu Byron Willinger ve Philip de Blasi kaleme alırken yönetmen koltuğunda showrunner Greg Nicotero var.

Dizinin diğer bölümleri ise şöyle sıralanıyor: Joe Hill imzalı “Silvery Waters of Lake Champlain”, Josh Malerman imzalı “House of the Head”, Joe Lansdale’ın ekrana taşıdığı “The Companion”, Christopher Buehlman imzalı “The Man in the Suitcase”, Bruce Jones tarafından ekrana taşınan “All Hallows Eve”, John Esposito imzalı “Night of the Paw” ve Rob Schrab’ın hayata geçirdiği “Bad Wolf Down”.

“Creepshow”un bu yıl sonunda prodüksiyonunu tamamlaması beklenirken prömiyer tarihi henüz netlik kazanmadı.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle