Daniel Radcliffe İtiraf Gibi Açıklama Geldi

Daniel Radcliffe İtiraf Gibi Açıklama Geldi

  18 Mart 2020

  425 Okunma

BBC Radio 4'a konuk olan İngiliz aktör itirafta bulundu. Daniel Radcliffe, alkolik olmasında Harry Potter rolünün etkisinin büyük olduğunu söyledi. Verdiği röportajda:

BBC Radio 4’a konuk olan İngiliz aktör itirafta bulundu. Daniel Radcliffe, alkolik olmasında Harry Potter rolünün etkisinin büyük olduğunu söyledi.

Verdiği röportajda: “Dışarı çıktığımda ve sarhoş olduğumda, ortaya diğer insanların ilgisini çekecek bir malzeme çıkıyor. Çünkü bu sarhoş olan herhangi biri değil, bu sarhoş Harry Potter.” açıklamasını yaptı.

Genç büyücü rolü (Harry Potter) insanların ilgisini çekiyor, ve bu ilgi çoğu zaman alaycı bir şekilde  dışa vuruluyor. “Çoğu insan için sarhoş Harry Potter görmek doğal olarak komik.” Ünlü oyuncu bu tepkilerle başa çıkmak için daha fazla içtiğini ve bu durumun geçtiğimiz yıllarda ilerlediğini söylüyor.

Daniel Radcliffe, Harry Potter serisi bittikten sonra, ne yapacağını bilememe durumu ve bu rahatsızlığın verdiği panikle içmeye devam ettiğini ve çoğu zaman ailesinin, arkadaşlarının desteği ile alkolü bırakmayı denediğini  de ekledi.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER
SON YORUMLAR