Dark’ın 2.Sezon Tanıtım Fragmanı Yayınlandı !

Dark’ın 2.Sezon Tanıtım Fragmanı Yayınlandı !

  28 Nisan 2019

  608 Okunma

Bir buçuk yıl aradan sonra, Netflix’in beyin yakan orijinal serisi Dark 2. Sezonu ile geri dönüyor.    Yaklaşık bir dakika süren uzun bir fragman ile 2. sezonunu müjdeleyen dizi, yeni sezonda bizleri nelerin beklediği hakkında az da olsa aydınlatıyor. Fragmana göz attığımızda net olarak düşünülen şey;  ilk sezondan daha ürpertici ve daha fazla sayıda doğaüstü olaya tanıklık edeceğimiz bir sezon...

Bir buçuk yıl aradan sonra, Netflix’in beyin yakan orijinal serisi Dark 2. Sezonu ile geri dönüyor. 

 

Yaklaşık bir dakika süren uzun bir fragman ile 2. sezonunu müjdeleyen dizi, yeni sezonda bizleri nelerin beklediği hakkında az da olsa aydınlatıyor. Fragmana göz attığımızda net olarak düşünülen şey;  ilk sezondan daha ürpertici ve daha fazla sayıda doğaüstü olaya tanıklık edeceğimiz bir sezonla karşı karşıya kalacağımız. Almanya’da kurulan film platolarında çekilen Dark, Almanya’daki küçük bir kasabada kaybolan çocukların (bazılarına göre Dünya’nın yuttuğu lanetli çocukların) hikayelerini konu alıyor. Tıpkı ilk sezon olduğu gibi bu sezon da şifreli sahnelere sahip olacağı anlaşılan dizide, bu kez kıyametli bir geleceğe doğru ilerleyerek zaman yolculuğundaki oyuna devam edilecek.

 

İlk sezonu 1 Aralık 2017’de 10 bölüm olarak yayınlanan Dark’ın 2.sezonu ise 21 Haziran 2019’da yine Netflix aracılığı ile hayranları ile buluşacak.

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER