Disney D23 Expo 2019 Programı Yayınlandı

Disney D23 Expo 2019 Programı Yayınlandı

  10 Haziran 2019

  176 Okunma

Disney CEO'su Bob Iger tarafından bu yılın Ağustos ayında sunulması planlanan D23 Expo hakkında yeni bilgiler açığa çıkmaya başladı. Alınan bilgilere göre, izleyicilerin ilk kez göreceği yapımlar belli oldu. Bu yapımlar, Disney’e ait çevrimiçi platform olan Disney+’ta yayınlanacak dizi ve filmlerden oluşuyor.    İlk kez 2009’da izleyici ile buluşmaya başlayan D23 Expo projesi bu yıl da görkemli...

Disney CEO’su Bob Iger tarafından bu yılın Ağustos ayında sunulması planlanan D23 Expo hakkında yeni bilgiler açığa çıkmaya başladı. Alınan bilgilere göre, izleyicilerin ilk kez göreceği yapımlar belli oldu. Bu yapımlar, Disney’e ait çevrimiçi platform olan Disney+’ta yayınlanacak dizi ve filmlerden oluşuyor. 

 

İlk kez 2009’da izleyici ile buluşmaya başlayan D23 Expo projesi bu yıl da görkemli bir şekilde etkinlerine devam edecek.  D23 Expo’nun 2019 programında merakla beklenen birçok şey bulunuyor: Marvel’ın başındaki isim olan Kevin Feige’nin yapacağı düşünülen konuşma da bunlarda biri çünkü eğer bu konuşma gerçekleşirse Marvel’ın geleceğine dair birçok bilgiye de ulaşılmış olacak. Bu buluşmanın gerçekleşip gerçekleşmeyeceği henüz belli olmadı ancak resmi olarak yapılan duyurulara göre, etkinliğin ana başlıkları şimdilik belli olmuş gibi gözüküyor.

 

Disney’in henüz yayına açılmamış olan çevrimiçi yayın platformu Disney+ birçok dizi ve filmi izleyicisiyle buluşturacak. The Mandalorian, Lady and The Tramp, High School Musical: The Musical: The Series platformda ilk kez yayınlanacak olan dizi ve filmlerden olacak. Ayrıca Expo’nun ilk gününde Disney ödüllerine layık görülen yapımlar ödülleri ile buluşacak ve Disney+ platformundaki yapımlar da tanıtılıyor olacak. Etkinliğin ikinci gününde ise Disney yapımlarından en çok beğeni görenlerden bazılarının kamera arkasındaki sırlar seyircilerle paylaşılacak ve bu sene içerisinde gelecek olan yapımlara ait özel görüntüler ve videolar konuklarla paylaşılacak. Etkinliğin son gününde ise Disney parklarına dair muhteşem etkinliklerin düzenlenmesi planlanıyor.

 

Disney’e ait D23 Expo etkinliği bu yıl 23-25 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek.

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle