Disney+ Yeni Marvel Dizisi WandaVision Hakkında İlk Detayları Paylaştı

Disney+ Yeni Marvel Dizisi WandaVision Hakkında İlk Detayları Paylaştı

  29 Nisan 2019

  597 Okunma

25 Nisan 2019’da vizyona giren Avengers Endgame’in ardından Marvel’ın sevilen kahramanları Disney+ dizileriyle de karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Üstelik alınan haberlere göre,  WandaVision dizisi için çok da uzun bir süre beklememiz gerekmeyecek!   Netflix’e rakip olacak Disney+ isimli yepyeni platformunda birçok yeni Marvel dizisine yer verecek olan Disney; Loki, Winter Soldier & Falcon ve Ha...

25 Nisan 2019’da vizyona giren Avengers Endgame’in ardından Marvel’ın sevilen kahramanları Disney+ dizileriyle de karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Üstelik alınan haberlere göre,  WandaVision dizisi için çok da uzun bir süre beklememiz gerekmeyecek!

 

Netflix’e rakip olacak Disney+ isimli yepyeni platformunda birçok yeni Marvel dizisine yer verecek olan Disney; Loki, Winter Soldier & Falcon ve Hawkeye dizilerinin yanısıra Scarlet Witch ve Vision dizisi izleyeceğimizi de duyurdu. Senaryosunu Captain Marvel’den aşina olduğumuz yazar Jac Schaeffer‘in kaleme alacağı ve ismi WandaVision olarak açıklanmış olan bu projeye dair yeni detaylar da ortaya çıktı.

 

Başrollerini Elizabeth Olsen ve Paul Bettany‘nin üstlenmesine karar verilen WandaVision planlarda bir aksilik olmazsa sonbahar aylarında izleyici karşısına çıkacak. Toplamda altı saatten oluşacağı ortaya çıkan dizi, ya birer saatlik altı bölüm ya da 45er dakikalık sekiz bölüm seyredilebilecek şekilde sunulacak.

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER