Disney+’ta Başlayacak Olan Loki Dizisine Ait Kare Basına Sızdı !

Disney+’ta Başlayacak Olan Loki Dizisine Ait Kare Basına Sızdı !

  10 Haziran 2019

  329 Okunma

Disney’in 12 Kasım tarihinde yayına başlaması planlanan çevrimiçi servisi Disney+’a ait yapımlardan olan Loki dizisine ait ilk görüntü internete sızdı!    Hazırlanacağı 2018 yılının son aylarında kesinleşen Loki dizisine dair uzun zamandır herhangi bir haber yoktu. Disney+’ın heyecanla beklenen yapımlarının en başlarında yer alan diziye ait ilk görüntü ise Loki’nin dizi boyunca zamanda yolculuk...

Disney’in 12 Kasım tarihinde yayına başlaması planlanan çevrimiçi servisi Disney+’a ait yapımlardan olan Loki dizisine ait ilk görüntü internete sızdı! 

 

Hazırlanacağı 2018 yılının son aylarında kesinleşen Loki dizisine dair uzun zamandır herhangi bir haber yoktu. Disney+’ın heyecanla beklenen yapımlarının en başlarında yer alan diziye ait ilk görüntü ise Loki’nin dizi boyunca zamanda yolculuk edeceği varsayımlarını ve dedikodularını adeta doğrulamış oldu.

 

Kapalı kapılar arkasında yapılan toplantıdan en ufak bir haber bile dışarı sızmamalıyken Loki dizisine ait toplantıdan sızan bu görselde Marvel’ın en başındaki isim olan Kevin Feige’i, Loki’nin 1975’de yaptığı bir seyahatin görselinin önünde görüyoruz. 1975 yılı görselin herhangi bir yerinde yazılı olmamasına rağmen o yıl vizyona giren Jaws filminin isminin bir sinema tabelasında yer alıyor oluşu Loki’nin geçiş yaptığı zaman dilimlerinden birinin de 70li yıllar olduğunu bizlere göstermiş oluyor.

 

Tom Hiddleston’ın başrolünde  bulunacağı bilinen dizinin oyuncu kadrosundaki diğer isimlerin kim olacağı ise hala bilinmiyor.

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Bu Gün Çokmu Çalıştın ? Çalışmaktan, Ders Yapmak'dan Yorulduğun Çok Belli. Sıkıcı Bir Gün Geçirmiş Olmalısın. Kendini Neşelendir Ve Mutlu Etmenin Tam Zamanı. MegaFilmizle.Net'de Bedava Online Türkçe Düblaj, Türkçe Altyazı Filmlerini İzlemeye Başla..! İlginç Ve Dinlendirici Bir Film Her zaman Dinlenmek Ve Gün Sonunu Canlılık Ve Pozitif Bir Enerji Almak İçin Sana Yardımcı Olmaya Hazırız. Bugün, Sinema Ve Televizyon Olmadan Hayatımızı Daim Etmek Oldukça Zordur. Neredeyse İnsan Faaliyeti'nin Tüm Alanlarını Kapsar. Bir Asırdan Biraz Daha Fazla Olsa'da, Bu Sanat Sürekli Olarak İyileştirilmekte Ve Daha İyiye Doğru Değişmektedir. Bugüne Kadar Çok Sayı'da Film Çekildi. Neredeyse Her Gün Dünya Çapın'da Bir Çok Yer'de Prömiyerler Var. Ancak Modern Hayat, Herkesin Hızlı Şekil'de İstenen Her Filme, İstenen Heryer'de Ulaşmayı Gerektirir. Bu Durumda, Mükemmel Bir Alternatif Sunuyoruz Sizler İçin MegaFilmizle.Net. Bugün Ev Yada Ofis'den Çıkmadan, Full HD Kalite'de En İyi Türkçe Dublaj Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmleri Bulabilirsin Ve Tüm Bu Eğlenceyi Sitemize Kayıt Olarak Bir Üst Seviyeye Çıkarabilirsin. Film Arşivimiz, Amerika ( Hollywood ) Baş'da Olmak Üzere Yerli Ve Yabancı İçerik Olarak Çok Sayı'da Full HD Film Arşivine Sahiptir. Sunulan Filmler Yeri Gelecek Seni Üzecek, Yeri Gelecek Mutlu Edecek, Geleceğe Bakacaksın Yada Geçmişi Hatırlatacak, Seni Fantastik Bir Dünya'ya Ve Ürpertici Bir Şekil'de Dehşete Sokacak Ve Aynı Zaman'da Bir Çok Yeni Ve İlginç Şeyleri Öğrenmene Sebep Olacak. Sevdiklerinle Birlikte Romantik Bir Dram İzleyerek Güzel Bir Akşam Geçirmek, Çok İyi Bir Seçim Olacak.! Tüm Ailenle 2019'da İlginç Aile Filmleri İzleyebilir, Komik, Komedi Filmleriyle Eğlenip Vakit Geçirebilirsin. Çocuklarınla Birlikte Online Macera Türün'de Full HD Filmleri İzleyebilirsin. Sitemizin Öne Çıkan Özelliği, Arama Robotu İle En İyi Ve En Güncel Filmleri Bulmak İçin Tasarlanmıştır. Kategorilerdeki Sıralamaların Yanı Sıra Özel Bir Film Arama Bölümüdür.. Bu Modüller, Gereksinimlerine En Uygun Yabancı Film Ve Türkçe Film Bulmanı Ve İzlemeni Sağlar. Yüksek Kalite'de Full HD Filmler, Nefes Kesen, Fantastik, Korku Dolu Anlar Veya Çok Gerçek Bir Dünyaya Kendini Kaptırmanı Sağlayacaktır. Şimdi Menü'den Arama Robotuna Tıklayarak HD, 1080p Kalitesin'de Yabancı Film Veya HD Kalite'de Film İzle